Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Holnap fog a barátom bemutatni...

Holnap fog a barátom bemutatni. Illik vinni valamit az anyukájának?

Figyelt kérdés

Egy kisebb doboz csokira gondoltam. Az apja nem jön szóba mert nem élnek együtt, de ha az anyjának viszek akkor a nagymamájának is illik ha bemutat egyúttal?

17/l (ő 25)



2017. szept. 8. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy csokit érdemes vinni mindkettőjüknek. Aranyos lenne tőled. Hátrányod nem származna belőle. 23F
2017. szept. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És mondjuk a baràtom első alkalommal nem hozott ajándékot a szüleimnek (nem is hozzánk hívtuk meg csak úgy a városba és abszolút nem jött ki furán) akkor ugye nem lesz neki kellemetlen ha én viszek? Nem akarok kínos pillanatot okozni, de gondolom így sem lesz baj
2017. szept. 8. 13:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én exem anyjának vittem, mégis kb. kezdettől fogva gyűlölt, mer lenyúlom az ő pici (29 éves) fiát.

Két év múlva szakítottunk a sráccal, mert rájöttem, ő tényleg egy kisfiú.


A párom anyjának semmit sem vittem, mégis csomót beszélgetünk és teljesen normális asszony :)

2017. szept. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jó nagy korkülönbség van köztetek, ebből semmi jó nem fog kisülni, ezt most megmondom.
2017. szept. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én a srác helyében vittem volna, ha virágot nem is, de legalább egy csokit..de nem gáz ha te viszel, mint mondtam, aranyos. Persze ahogy mások is írták, van aki ettől se fog a szívébe zárni...szóval nem garancia, de egy kedves gesztus a részedről. Van aki tudja értékelni. De szerintem is fura ez a nagy korkülönbség..mert felmerül a kérdés, mit akar egy 25 éves pasi egy 17 évestől? talán csak a korabelieket nehezebb meghülyíteni ezért próbálkozik fiatalabbaknál. de ne haragudj, csak egy tipp volt..nem ismerjük, lehet ettől még jófej, csak elgondolkodtató mégis
2017. szept. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
18 leszek pár hónap múlva ha vígasztal valakit ő pedig csak most fogja a 25-öt tölteni. Előző baràtnői korabeliek voltak csak ez most így jött össze. Leírva soknak tűnik a korkülönbség de mikor vele vagyok nem igazán jut eszembe. Persze ettől még lehet igazatok (ne legyen pls:)) mindenesetre köszönöm a válaszokat
2017. szept. 8. 17:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Raffaello, többet mond minden szónál...
2017. szept. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vittél? Mi lett, hogy sikerült a látogatás, a kapcsolatotok? Együtt vagytok még?
2019. máj. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!