Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor elöször megyek a baratomhoz hogy be mutason a szüleinek Illő vinni vmit ajándékba az anyukajának és apukájának?

Figyelt kérdés

Nem sokára 18 leszek, gondoltam, hogy apukájanak bort vigyek vagy csokit? Anyukajának és a töbieknek sútit.

Sztetek jó ötlet, vagy mit tanácsoltok?


Elöre is köszönöm a válaszokat :)



2013. szept. 9. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell vinni semmit...
2013. szept. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
szerintem ne vigyél semmit:D
2013. szept. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmi.
2013. szept. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd inkább ők látnak vendégül.
2013. szept. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2013. szept. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, bocs. Itt te vagy a lány. :D Akkor is furcsa kis véletlen. Mindenki most megy először családlátogatóba.


Lányként én csokit vinnék amúgy csak.

2013. szept. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Ahhoz képest, hogy 18 éves leszel a helyesírásod rosszabb mint egy általános iskolásé. :)
2013. szept. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha csak szimplán bemutat, akkor nem kell vinni semmit.

Olyankor illene, ha vacsorára/ebédre hívnának, vagy pl náluk is aludnál, mert tegyük fel másik városban élnek... ilyenek.

22L

2013. szept. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem elvárás, de én kedveskedésből vinnék, mert ilyen típus vagyok. Én nem szedném külön az apát meg az anyát, hanem csak egy tálca/doboz házi sütit vinnék. Annak mindig örül az ember és jó benyomást kelthetsz bennük.
2013. szept. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz ötlet ez a sütis dogok, de én csak akkor vinnék ha már ismerném őket, és nem első alkaromkor. Ez olyan mintha be szeretnél vágódni, ilyen erőltetettnek tűnik. (Ez az én véleményem, tedd úgy ahogyan szeretnéd.)
2013. szept. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!