Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit illik vinni a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit illik vinni a barátom anyukájának első találkozáskor?

Figyelt kérdés
Most fog a barátom bemutatni először a szüleinek, mit illik az anyukájának vinni? Mivel lány vagyok nem vihetek virágot az anyukájának szerintem.. De semmi ötletem nincs, esetleg valami bonbon, de ez magába szerintem kevés,nem vagyok jártas az ilyen dolgokban.. Így is eléggé félek, mert eléggé szégyenlős vagyok és visszahúzódó és beszélgetni se fogok tudni velük.. azt se tudom mit csináljak..:S Muszáj elmennem, mert ezen is túl kell esni egyszer.
2013. máj. 23. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
ha ebéd lesz vagy ilyesmi akkor vigyél egy palack bort... :)
2013. máj. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmit, mert egyrészt nő vagy, másrészt fiatal, akitől nem várható el ilyen áldozat.
2013. máj. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nem várják el, amúgy semmit

a beszélgetés persze függ a szülőktől is milyen beállítottságúak, de ne féljél majd ők kérdezgetnek, ha akarnak N

2013. máj. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a kedvenc likőrjét vittem, és egy hatalmas Merci desszertet.:DD Szerintem vidd a kedvenc italát és valami finomabb desszertet.
2013. máj. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De tényleg nem lenne jó dolog ajándékkal indítani, mert akkor látják majd rajtad a megfelelési kényszert.
2013. máj. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én eddig senkinek sem vittem semmit bemutatkozáskor. Más, ha ebéd/vacsora is tartozik hozzá, vagy épp valakinek névnapja/születésnapja van.

Amúgy ha szeretnél, szerintem simán vihet lány is virágot.

2013. máj. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az első alkalomra gondoltam hogy illik vinni valamit én így tudom.. na meg a barátom is hozott virágot mondjuk anyukámnak először, utána persze már más, csak az első alkalom az azért csak az első:)
2013. máj. 23. 21:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, szeretnéd, nyugodtan, de szerintem nem kell valami nagy dolog. Virág szerintem tökéletes. Vagy esetleg egy finom bonbon. 25N
2013. máj. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!