Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hány évesen mehettetek...

Ti hány évesen mehettetek elsőnek fesztiválra? (Sziget, Volt, Balaton Sound) És ezek közül melyikre érdemes elmenni illetve melyik a legjobb szerintetek?

Figyelt kérdés

14/L

Jövőre szeretnék elmenni valamelyikre


2017. júl. 9. 17:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kitudtam fizetni, ez 17 évesen volt a Sziget. A szüleim nem voltak hajlandóak ilyenért fizetni (amit megértek) és azt mondták, ha ki tudom fizetni akkor mehetek, így is lett.
2017. júl. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
16 évesen voltam először olyanon ami itt van a városunkba. Aztán 20 évesen először messzebbi sátrazóson.
2017. júl. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen, szintén saját pénzből. Szerintem ez attól kellene, hogy függjön, hogy mennyire vagy megbízható, felelősségteljes.
2017. júl. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
15 éves srác voltam, mikor első nagy koncertre mentünk haverokkal. Szigetre, Voltra kultúráltabb emberek járnak (akik piásan sem agresszívak). Soundra meg jobban a szellemileg kevésbé kvalifikált emberek, akik bár jellemzően jobban adnak a látszatra (ruhák, kiegészítők), talán kevesebbet is isznak, de alapban (talán önhibájukon kívül is) bunkóbbak, jobban kötözködnek.
2017. júl. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
7 évesen voltam szigeten először :D Apukám bevitt magával pár rock koncertre
2017. júl. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Meg töprengek melyik lenne a legjobb választás.

Megbízhatónak tartom magamxD :D

2017. júl. 9. 18:56
 7/21 A kérdező kommentje:

Én a Soundra mennék el legszívesebben

De szerintem a Szigetre fogok.

2017. júl. 9. 18:59
 8/21 anonim ***** válasza:
A Budapest Parkot is érdemes megnézned majd, jóval olcsóbb ott egy koncertjegy, mint fesztiválokra a napijegy.
2017. júl. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Megnézem majd azt is 😄

De én kb 3-4 napra szeretnék elmenni.

2017. júl. 9. 19:27
 10/21 anonim ***** válasza:
67%
Nem hinném hogy egy 14 éves kislány egyedül ilyen helyekre való.
2017. júl. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!