Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akadnak még ilyen férfiak?

Akadnak még ilyen férfiak?

Figyelt kérdés

Alapjáraton egy ismerkedésre nyitott lány vagyok és pár évvel ezelőtt nagyon élveztem a flörtöket,az értelmes beszélgetéseket,filozofálásokat..de mostanra egész más lett minden és nem tudok,nem akarok lépést tartani ezzel a csupaszlenges,johnny bravo típusú férfiaktól..akiknek az számít hogy mennyi szexi pozícióból mutatja meg magát egy lány..én nem szándékozom kirakatbábú lenni..nekem az értelem,az intelligencia a fétisem..

Ti is ezt tapsztaljátok,hol lehet még viszonylag normális értékrenddel rendelkezőket találni akik nem apámkoriak?


18/L



2017. szept. 11. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom mit jelent neked a viszonylag normális értékrend, mivel semmivel nem magyaráztad.
2017. szept. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Abból a 100-200 privátból amit most kapni fogsz kb. 95% ilyen tulajdonságokkal rendelkező férfi (vagy csak ezt fogja magáról állítani).

Szóval lesz miből válogatnod nyugi.

2017. szept. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

Hát hasonlót keresek lányban, de eddig mindig csak nálam 5+ évvel idősebb ilyeneket találtam, akik ráadásul még foglaltak is. Persze nem végletesen egy filozófus lányt keresek, hanem aki értelmes és jobban beszéli a magyart mint a szlengtrágárt.

23/F

2017. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindenki más személyiség, és ez nem visszavezethető arra, hogy milyen évet írunk. Sőt, minden értékrend normális a maga módján, mivel a különböző emberek, különböző dolgokat tesznek előrébb a prioritásukban.


" pár évvel ezelőtt nagyon élveztem a flörtöket,az értelmes beszélgetéseket,filozofálásokat..de mostanra egész más lett minden"


Ezek szerint ma már nem élvezed? Kár.


Én is az a típus vagyok, akit csak intelligenciával és műveltséggel lehet lenyűgözni. Viszont pár nap múlva leszek 23 éves, és inkább a 28 körüli nők vonzanak, akik általában jóval stabilabbak, kiszámíthatóbbak, mint egy tinilány, aki jóformán most kezd rájönni, hogy mit akar.

2017. szept. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

mindenki aki komoly hosszútávú kapcsolatra vágyik, az ezt szeretné.


A te korosztályodban van belőlük a legkevesebb, így nyilván nehéz lesz a megfelelőre találnod, de ezt te is tudod..


Nem lehet mit tenni igazán az ügyért... Sok idő kell hozzá, és sok olyan helyzetet kell teremtened, amiben új emberekkel ismerkedhetsz meg. A legjobb amit tehetsz, hogy ezt a párkapcsolatos szükségletedet kontrollálod. Időben képesnek kell lenned eltolni. Ez leginkább úgy működhet, hogy más szükségleteidre koncentrálsz, prioritásokat átrendezed a gondolataidban.


Egyszerűbben fogalmazva: érezd jól magad a bőrödben, légy továbbra is nyitott az új ismertségekre, és majd úgyis akkor toppan be az igazi, amikor nem számítasz rá :)


25f

2017. szept. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Nehogy azt, hidd, hogy minden "apámkori" a pelenkás tizennyolcasokat kergeti.
2017. szept. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"akiknek az számít hogy mennyi szexi pozícióból mutatja meg magát egy lány"

ezt kifejtenéd? lehet én vagyok az értetlen, de ez mit akar jelenteni?


elég sokszínű a felhozatal, biztosan van olyan srác is amilyet te keresel


F

2017. szept. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen akadnak, én is ilyennek tartom magam, de tudom, hogy rengeteg férfi tényleg olyan mint amit leírtál, gondolom a privátok között rá is akadtál pár ilyenre, sok sikert :)
2017. szept. 15. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!