Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt a gyakorin miért akadnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a gyakorin miért akadnak ki és ribiznek le a férfiak, ha nyíltan megmondom, számomra nem jó az átlagos pénisz sem?

Figyelt kérdés
Egyszerűen ilyen a hüvelyem, mindig is ilyen volt, tágabb, mélyebb. Ebből kifolyólag egészen egyszerűen nem érzem még az átlagos 15 centiseket se nagyon. A szüzességem is egy átlagos hosszal rendelkezővel vesztettem el, semmit sem éreztem belőle. Erről nem tehetek, nem én kértem, ahogy a kisfarkú pasik sem kérték, hogy akkora legyen nekik. 18-20 centi kell, megfelelő vastagsággal, hogy élvezzem. Ilyen barátaim voltak, a vőlegényem is ekkora. De ha le merem írni, hogy van ilyen eset is, rögtön kapom a priviket, hogy biztos egy szétk*rt ribizli vagyok és nekem nem felel meg egy normális pasi sem. Pedig mint írtam, nem én tehetek erről. Ennyire nincs önbecsülésük? Vagy ennyire nem hiszik el, hogy bizony van olyan nő, aki nem úri kedvből szereti a nagy farkat, hanem nincs más választása? 25/N
2016. jan. 2. 14:50
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
14%
ha nem érzel semmit az nagy probléma. fordulj vele orvoshoz!
2016. jan. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
0%
Olyan ez mint amikor kis mellu nok megsertodnek hogy a ferfiaknak xxl-es mellek kellenek.
2016. jan. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
A nagy faroknál nyilván érzek, a kisebbeknél nem. :)
2016. jan. 2. 14:55
 4/34 Kenzo Tenma ***** válasza:
84%
Van, aki úgy éli ki magát, hogy másokkal kötözködik. Ezek azok az emberek, akiket le kell szarni és menni tovább.
2016. jan. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
62%

Azért mert belemásztál az egójukba. Most ha neked a nagyobb méret a jó, sőt, meg is kaptad a vőlegényed által, akkor minek hergeled a "gyakori népét"? :)

Élj boldogan és szard le ki mit gondol.

2016. jan. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
22%

Mert ez lefordítva annyit jelent, hogy nálad egy férfi 18-20 centinél kezdődik és elég kevés férfinak van ekkora, elhiheted.

Ha tényleg ez a véleményed, akkor is jobb megtartani magadnak vagy finomabban fogalmazni akkor. Szóval én elhiszem, de hallani nem szeretem, azt pedig pláne nem várhatod el, hogy jó képet vágjak hozzá.

Csak gondolj bele, neked nem esett volna rosszul, ha a jelenlegi vőlegényed pl. azért utasít vissza mert túl kicsi a melled számára és számára 85/D kosártól kezdődik egy nő? (most nem tudom pontosan mekkora van neked, de érted a párhuzamot)

2016. jan. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
53%
intimtorna
2016. jan. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
8%
akkor költözz afrikába problem solved
2016. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
9%
Hozzáteszem még, hogy én nem akadok ki ezen sőt, nem is érdekel, hogy neked mekkora kell, magánügy. És pláne nem ribizlek le érte.
2016. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
45%
Intimtorna... Tehetnél érte, hogy érezd.
2016. jan. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!