Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, ha nincs életem?

Sims kérdése:

Mit tegyek, ha nincs életem?

Figyelt kérdés
Van pár barátom akikkel kb 1 éve egy kis "gang"-et alkotunk,de nem vagyunk 0-24-ben egymással.Nem szoktunk beszélgetni a neten sem. Rajtuk kívül nem igen beszélget velem senki.(neten sem). Kb abból áll az életem ,hogy reggel 0 kedvel fölkelek végigcsinálom a sulit aztán jövök haza az egyetlen örömforrásomhoz a kajához és a könyveimhez(ritkán tv).Régen sportoltam de ma már semmit .Csapat sportok voltak(rg,szinkron úszás)de ott sem illeszkedtem be,mindíg én voltam a csendes és magányos.Egész nap nem csinálok semmit és úgy érzem elpocsékolom az életemet,gyerekkoromat(15/l).családommal nem vagyok jóban,nincsen kivel megbeszéljem a gondjaimat.Érzem,hogy szorongok és ez ellen szeretnék segítséget.Ha esetleg akadnak is barátaim akik pl beszének velem massengeren azokat is gyorsan elveszítem.Egyszerűeen nem tudok mit mondani mikor valaki beszélgetést kezdeményez velem.Mindíg csak a másik fél kezdeményez,egy ideig tudok válaszolgatni,de mikor ő már nem kérdez vagy beszél ,amihez hozzá tudok szólni egy"szerintem is"el akkor ott megragad a beszélgetés.Egyszóval antiszociális vagyok.

2017. szept. 14. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
változtass :)
2017. szept. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Írj,engem nem fogsz megunni fogadni mernék :D
2017. szept. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hallod, én akartam konkrétan majdnem ugyanezt kiírni na :o XD
2017. szept. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Most konkrétan leírtad az életemet... Felkelek suli aztán egyenesen jövök haza :D Régen tök sok helyre mentem a barátaimmal, de már szarnak a fejemre, nem ír senki. Elég szar, mert néha tényleg kéne legalább egy ember, akinek el lehet mondani a dolgaimat.

Barátaim azok úgy vannak de sose megyünk sehová, meg úgy el sem tudok mondani nekik dolgokat mint egy legjobb barátnak (akik faszául elhagytak) ugyhogy én átérzem hogy mit érzel. 14/l

2017. szept. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Leírtad az életem (17/l) Mivel tényleg antiszociális vagyok, azon a részén nem is akarok változtatni, a többin pedig az idő fog.
2017. szept. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
41%
En is itt vagyok napi szinten (azaz mindennap) egy akademian, en is baratokra szeretnek lelni, keressetek instagrammom ott beszeljunk ha valakinek egy "barat" kell. Ui,: kovess be!!!!!!!
2018. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aki ismerkedne írhat, főleg Budapest :)
2018. máj. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nálam is ugyanez a helyzet
2021. márc. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!