Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha folyamatosan...

Mit csináljak ha folyamatosan belevágnak a szavamba?

Figyelt kérdés

Nyugodt típus vagyok de már 200 a vérnyomásom ezek miatt. Egyedül apukám az aki nem vág a szavamba mert ő is legalább annyira utálja mint én. Anyukámhoz már "félve" szólok hozzá mert ezer százalék, hogy belevág valami más hülyeséggel ami marhára nem is a témához kapcsolódik és nem is fontos. Emiatt arra gondolok, hogy nem is érdekli az amit mondok.


A párom is állandóan közbeszól szintén hülyeségekkel és ami nem is oda illik akkor is ha épp egy harmadik félnek sztorizgatok. Ilyenkor abbahagyom a mondandómat. Miután elmondta amit akart nem mondom tovább. Már 3 éve együtt vagyunk és még mindig nem bírtam róla leszoktatni, pedig annyiszor rászóltam már emiatt.

Plusz van még egy olyan hülye szokása, hogy egy harmadik személy elkezd nekem mesélni egy történetet és a párom közben lelövi a csattanót. Harmadik személytől kérdezi, hogy "jaaa, a ..... mondod? :D" és akkor itt annyi a sztorinak mert már tudom, hogy mi benne a csattanó. Pedig ezért is rászóltam már párszor.


Engem egyszerűen annyira felhúz az ilyen de miért nem veszik magukat észre, főleg ha rájuk is szól az ember? :@


2017. szept. 14. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom, de ezt olvasva is már érik az agyvérzésem. Azt hiszem nincs ellenszer. Nekem is napi 10-20x (ahány megszólalásom van naponta) belevágnak a szavamba. Áááhh xc
2017. szept. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha belevágnak a szavadba, te vágj bele a nyelvükbe. Jó vastag késsel. Akkor nem csinálják majd többet.


Anyádon nem változtathatsz, őt fogadd el. Ez van. A párod meg elég nagy baromnak tűnik, szóval őt lehet érdemes lenne kigórni és keresni valami normálisabbat.

2017. szept. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Közepesen átsütött, szeletelt szóáradatot.
2017. szept. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem közbevágnak, csak nézek, és nem szólalok meg többé, vagy csak rövid válaszokkal, és nézek arra aki félbevágta a mondandóm. Ő többet már nem tud mondani, és síri csend lesz, szarul érzi magát tőle, ennyivel már át is neveltem arra hogy ne tegyen ilyet többé.

Meg van még jópár trükk erre, de ez a legegyszerűbb.

2017. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én a másik oldal vagyok.. az aki belevág. Egy ellenszere van, ami halálra idegesít, ha befejezi azt a rohadt hosszú mondatot.. mintha meg sem szólaltam volna.. csak szünetet tart és folytatja.. ez a halálom.
2017. szept. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!