Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a baja az embereknek a...

Mi a baja az embereknek a kapcsolatunkkal?

Figyelt kérdés

Másfél éve tart, én 16 éves vagyok, a barátom 17. Nagyon szeretem, és nagyon jól megvagyunk! Nem vagyunk ez a "tipikus" szerelmespár. De az emberek a baráti, ismerősi társaságunkban folyamatosan csesztetnek ezért. Sokszor megkapjuk, hogy "olyanok vagytok mint egy házaspár" meg "ha nem ismernélek titeket meg se mondanám hogy együtt vagytok", meg "össze vagytok veszve?tökre olyan".

Ennyire baj például az, hogy "közös kasszán" vagyunk? A családja nem a leggazdagabb, egy kis idő után már nekem volt kellemetlen, hogy mindent fizet nekem ha megyünk valahova, én ajánlottam fel hogy nem kell ezt tennie. Ha étterembe megyünk is a saját részünket kifizetjük. Ugyanígy mozi, tömegközlekedés, kirándulások. Valentinnapot nem tartottunk, ezt megbeszéltük, szerintem felesleges pénzkidobás, én enélkül is szeretem, ezért is "kaptunk". Akkor, ha elmegyünk esténként barátokkal valalmi beülős helyre, nyilván nem fogunk előttük egymást torkában lógni, én is kellemetlenül érzem magam ha ők csinálják előttünk. Facebookra meg nem írtuk ki hogy együtt vagyunk, sőt, kép sincsen fent rólunk mert én nem használom másra a fiókomat, csak arra hogy vele beszéljek esténként. Egyszer, mikor a barátnőm elkezdett szexuális életet élni, és beszélgettem vele, meg volt rám sértődve, hogy nem részletezek le neki mindent tövéről hegyére. Oké, hogy legjobb barátnő, de ehhez tényleg nincs köze. A szex az 2 emberre tartozik.

Lehet, hogy unalmasnak tűnünk, de nagyon jól megvagyunk és nagyon szeretjük egymást , a családjaink is megvannak egymással, a szex is tökéletes, de ettől a sok bántó kritikától azért el szoktam gondolkodni mostanában, hogy tényleg ennyire "gázak" lennénk?


2017. szept. 14. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi baj veletek, csak kicsit eltértek az átlagtól és ebből pár ember már arra következtet, hogy valami nincs rendben. Majd megszokják. :)
2017. szept. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jól nyomjátok, csak így tovább.
2017. szept. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!