Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most mindenki bulizik? :D

Most mindenki bulizik? :D

Figyelt kérdés
2017. szept. 15. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Majdnem. Felnéztem a városba (vidéki kisváros), mert most van egy 2 napos fesztivál, de annyira gyenge, mint a harmatos lepkefing. Az utóbbi évekhez képest sokkal kevesebb az ember és kb. mindenki baráti társasággal van. Nekem a két haverom meg csak holnap ér rá, így ma egyedül néztem fel és ittam meg egy sört, de aztán haza is jöttem.
2017. szept. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
En egyedul sose mennek el. Szinten kis varos. Nem eri meg elmenni mar sehova se, en sem vagyok tul idos de en ha elmegyek """""bulizni""""" egy barba egy-ket sor tarsasagaba es egy kis froccsozes, de sz hogy a 13! Eves kislanyok,kisfiuk idosebbnek neznek ki mint en es csatak reszegen rohangalnak gusztustalan..
2017. szept. 15. 22:25
 3/12 anonim ***** válasza:

én nem.

nem vagyok bulizós típus.

általánosban akik voltak barátaim, azok eltűntek/haverrá váltak.

a gimit meg csak most kezdtem szóval korai lenne még az el/összejárás (szerintem).

2017. szept. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Buliznék ha lenne kivel, de nekem soha nem is volt kivel, most se, és attól tartok soha nem is lesz. Pedig nagyon jó lenne
2017. szept. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
En is szerintem tulzok ha evi 2szer elmegyek barhova is.
2017. szept. 15. 22:28
 6/12 anonim ***** válasza:
Jó, én sem vagyok bulizós, sosem voltam, max egyetemen mentünk el haverokkal 2 hetente kb. szakestre, vagy jegesestre, szakos bulira stb. Nem igénylem a bulikat, meg fárasztó is a legtöbb agyatlan birka, akik ott vannak, de könyörgöm. Egy termékről híres kisváros és országszerte ismerik, aztán ilyen lapos a fesztivál? Viccnek is komoly. :D Jobb lett volna, ha fel sem nézek.
2017. szept. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mar minden elveszti a szinvonalat.
2017. szept. 15. 22:39
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem. A magyar mulatós bulikhoz képest itt kint, Németországban mindenki búvalb****tt. (Elnézést a finom és nőies megfogalmazásért...:)) De ami tény, az tény. Az "igazi" magyar bulikat semmi nem körözi le.
2017. szept. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem
2017. szept. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát ha az itthon zenehallgatás bulinak számít, akkor ja :D
2017. szept. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!