Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magányos, nem bulizós fiúk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos, nem bulizós fiúk és lányok, nálatok is fokozódik a magány érzése így szilveszterkor, mikor mindenki más bulizik meg a haverjaival/barátaival van?

Figyelt kérdés
Mert nálam igen.
2011. dec. 31. 20:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nekem a faaaszom kivan érzés jön elő hogy mért nem egy jó csajjal vagyok,vagy mért nem vagyok seggrészeg vhol
2011. dec. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nálam is
2011. dec. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én csak azért vagyok itthon mert köcsög a haverom xD
2011. dec. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kicsit hiányzik a volt barátnőm. Kicsit nagyon.
2011. dec. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nekem nincs igényem arra, hogy részeg legyek, meg hogy legyen x számú haver akikkel elröhögcsélek közben meg kibeszélnek a hátam mögött, meg ilyenek. Olyan erőltetett lett ezen a napon, hogy mindenkinek tombolni, bulizni meg kefélnie kell, hogy már átragad rám is és rossz a kedvem. :S
2011. dec. 31. 20:46
 6/14 anonim ***** válasza:

elsőnél a pont!

végül is kit érdekel?a szilveszterek 88% nem úgy sül el ahogy eltervezték..véletlen otthon maradtam de buli máskor,bepótolandó pina,később

2011. dec. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ja, nagy igazságokat írnak. Nagyon kevésszer hallok olyat, hogy de jó volt a szilveszteri buli. Mindenki panaszkodik, hogy sokan voltak, meg hogy drága volt, meg hogy belénk kötöttek. Ilyenkor mindenkinek az a mániája, hogy bulizni kell. Amúgy én a 88%-ot kijavítanám 98%-ra. Boldog újévet.
2011. dec. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
igen
2011. dec. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
igen, és ilyenkor még rosszabb elviselni a tudatot, hogy egy totál lúzer vagyok
2011. dec. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

2évvel ezelőtt jót buliztam.

Tavaly nem tudtam és emóztam.

Idén se tudok és nem érdekel ,tavaly mondjuk tényleg nehéz volt:)

2011. dec. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!