Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van olyan ember itt aki...

Van olyan ember itt aki tizenevesen (18 alatt) elszokott otthonrol?

Figyelt kérdés
Hova ment es mivolt utana? Csak erdekelnenek mik tortentek,aki szivesen megosztana velem reszletessebben az irhat is:)
2017. szept. 18. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen szöktem el, Körülbelül fél óra volt az egész, senki sem vette észre. 16/f
2017. szept. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Olyanra gondoltam aki tobb napra elment vagy akar máig nem ment haza:)

Dekoszii:D

2017. szept. 18. 19:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyes, én megértelek. Én 13 voltam. Két órát bujkáltam szemben a házzal, mindenfelé kommandóztam, de senki nem jött ki egyszer se megkeresni. Aztán hazamentem mert éhes lettem.
2017. szept. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bár én nem napokra, csak pár órára mentem el 10-11 évesen, kicsit elegem lett a családból, meg tavaly 17 évesen többször is elmentem "csak úgy" az utcára éjszakázni. Ismerősöm viszont 3 hónapot töltött egy elhagyott garázsban. Most pedig 4 hónapja elment otthonról és a barátnőjénél él 17 évesen.


18/F

2017. szept. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem felnőtt ismerősöm van, aki 16 évesen odaköltözött az akkor 30-as barátjához, mert a szülei alkoholisták voltak, folyton ittak, veszekedtek, meg gondolom dúlt a szerelem. Azóta a nő negyven, a férfi asszem 55, két gyermekük van, biztos állásuk, és boldogok.:)
2018. márc. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!