Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Domináns, határozott férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns, határozott férfi lenni, vagy szabad teret engedni a nőnek, hogy kiélje szabadságvágyát? Hogyan lehet jól egyensúlyozni ezek között?

Figyelt kérdés

2015. szept. 21. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Domináns légy szerépjátékkor és a hétköznapokban engedd a nőt hogy élje az életét,ez simán működhet
2015. szept. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Egy határozott férfi pont attól határozott, hogy teret enged a nőnek. Ahogy egy egészséges öntudattal, énképpel, felnőtt személyiséggel rendelkező nő is szabadon engedi a pasiját. Csak két szabad ember kapcsolata lehet kiegyensúlyozott, hosszú távon is működő.
2015. szept. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Miért gondolod, hogy csak úgy lehet valaki domináns és határozott, ha rabságban tartja a párját? Egy magabiztos férfi/nő nem érzi úgy, hogy bármiben veszélyeztetné a pozícióját, ha a párja azt csinál, amihez kedve tartja. Ha ő a legjobb, akkor eszébe sem jutna másra nézni.
2015. szept. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Úgy, ahogy a második írja. Ha korlátozod a másikat mert szerinted te vagy a főnök, akkor nem domináns férfi vagy, hanem egy hatalommániás, komplexusos kis nyomorék.
2015. szept. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2-3-4 megmondta. A kettő együtt működik, tökéletesen. Nem attól vagy domináns, hogy pórázon tartod a nőt. Akkor vagy kellőképp domináns, ha nincs okod pórázon tartani, mert biztos vagy a dolgodban.
2015. szept. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A hétköznapi életben teljes szabadságra vágyom, a szexben pedig egy domináns férfire.
2015. szept. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én határozott, domináns alatt most hétköznapibb dolgokat értek. Pl, eldönteni, merre menjünk, mit csináljunk. Hogy ne hagyjam rá folyton, hogy az legyen, amit ő akar, hanem néha igen is ragaszkodjak a saját ötleteimhez, szándékomhoz.

Sokáig abban a hitben éltem, hogy ahhoz, hogy a "párját a tenyerén hordozó partner" legyek (ilyen szempontból), azt kell tennem, hogy hagyom, hogy inkább azt csináljuk, amiket ő szeretne, gyakran rá is hagytam az ilyesmik kitalálását is, ha már annyira olyan személyiség. Vagy nem csináltam ügyet abból, ha valakikkel kiment kávézni, mert úgy éreztem, hogy bízok annyira a kapcsolatunkban, hogy ez nem jelenthet gondot.

Vagy ilyen téma a klasszikus "ki keres többet" kérdés. Ha többet keresek, akkor úgymond férfias, eltartó, biztonságot nyújtó fél vagyok, akire felnézhet, de akkor ő nem érzi annyira hasznosnak magát anyagilag. Ha meg ő keres többet, akkor ő a karrierista nő, akit hagyni kell szárnyalni.


Végül most azt kaptam a fejemhez, hogy én nem voltam elég férfi ebben, mert úgy illett volna, hogy ezeket azért én "vigyem". És elvárta volna, hogy kicsit jobban aggódjak érte, s ne engedjem csak úgy el kávézgatni, mert


<szerinte csak félvállról vettem az egészet>.


Mit nem látok jól szerintetek??? Mit csináljak másképp ezek után?

2015. szept. 21. 17:39
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, lehet, hogy mi működünk abnormálisan, de nálunk úgy van, hogy mind elmondjuk a másiknak, mit szeretnénk csinálni, merre menni, és ami egyikünknek se vállalhatatlan, azt meg is csináljuk. :)
2015. szept. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy idióta nőt fogtál ki magadnak, ennyi az egész. Én egyszer sem gondoltam rosszat a barátomról amiatt, mert nem tiltotta meg mondjuk, hogy egy sráccal beszélgessek meg összefussunk akiről tudjuk is mindketten, hogy bejövök neki meg én is bírom, de semmit nem akarok tőle. Akkor lenne gáz, ha azt hinné, megtilthat bármit is :D Nem egymás apja, anyja vagyunk, hogy tiltásokkal álljunk elő.
2015. szept. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de te teljesen normálisan viselkedsz, már amit elmondtál magadról..azt meg hogy nem tiltottad h elmenjen kávézni..hááát..nem tudok rá mit mondani..számomra természetes h oda megyek ahova akarok, nem még h megszabja a párom h nem mehetek kávézni, mozizni, boltba..:s
2015. okt. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!