Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti hogyan reagalnatok, ha egy...

Ti hogyan reagalnatok, ha egy olyan szemelytol kapnatok viragot, akitől nem szeretnel semmit?

Figyelt kérdés
Esetleg ilyenkor mit illik csinalni? Elutasitani a viragot es szepen megfogalmazni hogy nem szeretnel vele osszejonni?

2017. szept. 22. 08:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Gyonyoru a fogalmazasom xd kerlek nezzetek el nekem :"D
2017. szept. 22. 08:18
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadom a virágot, megköszönöm, de ha rátér arra, hogy jöjjünk össze, akkor finoman elutasítom.
2017. szept. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit mondott az illető, miért adta a virágot?
2017. szept. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, miért kapom a virágot. Ha van is valami alkalom (születésnap, névnap), akkor elfogadom, mert ajándékot nem illik visszautasítani. Ha nőnapra mondjuk kollégától, amikor minden kolléganő kap, azt sem utasítom vissza, mert mindenki kap. Ha csak úgy, alkalom nélkül, akkor nem fogadom el. Ha elkezd kitérni arra, hogy ő többet szeretne tőlem, akkor meg megmondom neki, hogy ne reménykedjen.
2017. szept. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én megkérdezném, hogy milyen alkalomból kapom. Ha kiderül, hogy randi miatt, akkor visszautasítom, hogy bocsi, de nem szeretnék tőled semmit, így meg kínos lenne elfogadni.


(nyilván ha nőnapra, névnapra, szülinapra, munkahelyi évfordulóra stb. kapnám, az más lenne)

2017. szept. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszer már megtettem egy hasonló dolgot: megmondanám neki, hogy köszi, de nem akarom elfogadni tőle ezt.
2017. szept. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!