Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehet egy lányt úgymond...

Hogyan lehet egy lányt úgymond "megfogni" dumával? (többi lent)

Figyelt kérdés
Hogyan tudok egy lánnyal akár naphosszat beszélni úgy hogy nem untatom, nem vagyok az magányos visszahúzódó ember, de valamiért nem értem meg a "nagydumások" hogyan csinálják hogy már 5 perc alatt megszerettetik magukat a lánnyal, hogyan van ez? megjegyzem nem vagyok ronda nem is az a fajta vagyok aki 1 mondattal taszítja a nőket, mikor új emberekkel találkozok akkor hamar jól kijövünk egymással, szóval ismerkedéssel nincs gond, de valahogy nekem csak a barátság szintjén megy az ismerkedés? mit kéne tennem, változtatnom? (19F)

2017. szept. 24. 21:10
 1/3 anonim válasza:

Szia,


Helyzetfüggő, de a humor sokat szokott segíteni. :D Persze, csak mértékkel, ha erőlteted, nem fog menni. Azért annyira ne sokat, hagyd a lányt is szóhoz jutni, mert ők is nagyon szeretnek beszélni.


Az is fontos, hogy legyen mindig legalább egy ütőkártyád és mindig meg tudd lepni a lányt. Magyarul; ne az első randin írj könyvet az életedről neki.


Légy figyelmes, kérdezz tőle olyanokat, amik tökre nem érdekelnek, de neki jól esik. ( Róla kapcsolatos dolgokat)


A testbeszéd is fontos, legyen meg a szemkontaktus, a hölgy szemei nem a mellei között vannak. :'D

De annyira ne erőltesd a dolgot, mert a végén azt fogja hinni, hogy valami pszichopata gyilkos vagy.


És ami a legfontosabb; légy laza és nyitott. Sose tedd keresztbe a kezed, mert attól úgy tűnik, mintha zárkózott lennél. Valamint húzd ki magad, az nagyon sokat dob az összképen.


Engem ezek fognak meg. ^^ Ha bármi kérdésed van, nyugodtan írj nekem.


És sok sikert a lány(ok)hoz!

2017. szept. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyelj elozo, szerintem a kerdezo itt nem arra gondolt amit irtal, hanem o is arra kivancsi h mit mondanak azok a sracok a lanyoknak, akik 10 percnyi ismertseg utan kepesek elerni h a csaj hajlando legyen veluk elmenni a legkozelebbi wcbe vagy bokorba. 😂 Mert en ismerek ilyen embereket, de nem tudom hogyan csinaljak. 😐😂
2017. szept. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A vonzalom nem választás kérdése. Ha nem jössz be a szeretett kiszemelt leányzónak mondhatsz bármit, csak jó fej vagy haver leszel, míg ha bejősz akkor a jó izlés határain belül mondhatsz bármit.
2017. okt. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!