Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit lehet ilyenkor mondani,...

Mit lehet ilyenkor mondani, hogy ne égjen le az ember?

Figyelt kérdés
Ugye 18 alatti vagyok még (1 hónap és az leszek) és eddig már kb 2 éve kocsmázom a kedvenc kocsmámban a haverokkal. Viszont most lebuktak és nagyon megbüntették őket, hogy kiskorúaknak adnak ki (14 éveseknek is) És személyit kértek tegnap tőlem... nyilván ilyenkor nen adják ki mert még nem múltam el de mit lehet ilyenkor válaszreakciót adni, hogy ne nagyon égj be? (Bár nekem már ugyis mind1 kibírom már, de azért érdekel mit mondhattam volna, hogy ne legyek cikis szituba) gondoltam ra, hogy értem, köszönöm akkor, vagy odaadjam és bepróbáljam, hátha, de én csak angolosan eltávoztam ijedtemben amo nem a legjobb valljuk be. 😂

2017. szept. 24. 22:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Most nincs nálam személyi, úgyhogy inkább csak egy üdítőt kérek.
2017. szept. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!