Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért hiszem azt, hogy olykor...

Miért hiszem azt, hogy olykor senki sem kedvel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem egy nagy problémáról lenne szó, de úgy néz ki mégis. A lényeg, hogy néha azt tapasztalom közösségekben, hogy nem figyelnek rám eléggé. Mintha csak "fölöslegesen" lennék ott.

De ami ennél mégjobban zavar, hogy nem tudok úgy megszólalni olyakor, hogy az úgymond a többieknek ne legyen vicces - hogy ne legyek szánalmas.

Mintha mindig csak viccet csinálnék magamból mikor megszólalni..


Pl. volt olyan is, hogy faceen mikor beszélgetek emberekkel akkor elég egyhangúan válaszolnak egy idő után. Mintha már nem akarnának velem beszélgetni. Majd azt mondják, hogy elmennek aludni vagy valami de még mindig fennvan faceen - ezekszerint csak engem akart leppantinani.

Ahogy megfigyelem van hogy mások több emberrel is beszélgetnek faceen. Én napokig senkivel. Senki nem ír rám azzal, hogy "szia, mizujs" vagy ha igen nagyon ritkán. Én meg nem nagyon akarok másokat zaklatni. Szóval csak bámulok magam elé és várom, hogy írjanak. Tudom, hogy nem ez a legjobb megoldás és amúgy se vagyok gépfüggő, de sajnos sokszor úgy érzem teljesen egyedül vagyok.


Előre is kőszönöm a válaszokat!!!

Szép estét!

19/F


2017. szept. 26. 00:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Fuh jó sok hibát csináltam, elnézést érte!
2017. szept. 26. 00:16
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Nem vagy egyedül ezzel. Hasonló helyzetben vagyok. Mármint a szituáció amit leírtál. Az még nem azt jelenti, hogy jelentéktelen vagy számukra. Csak unalmasabb fajta vagy, mint én, és ők viszont nagyon kommunikatívak, és ha valakivel nem tudnak eldumálni hosszasan, azt kevésbé keresik. Ettől még kedvelhetnek, sőt tuti, hogy kedvelnek.
2017. szept. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sosem beszélgetek facen, max 1-1 üzenet. Belájkolom a sportoldalakat, és azokat a sportolókat akik érdekelnek. A fb nekem csak egy híroldal lett így. Majd személyesen beszélgetek
2017. szept. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

És mit tudok tenni, hogy ne legyek annyira unalmas?

Nem szeretem ha valaki csak azért ír rám mert éppen unatkozik - volt már erre példa. Van hogy nem érzem azt, hogy tényleg fontos lennék nekik.

2017. szept. 26. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!