Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy csoportos program után...

Egy csoportos program után egy lány felajánlotta, hogy aludjak nála, de "ne értsem félre. " Most akkor félre kellett volna értenem, vagy sem?

Figyelt kérdés

F19 L18-19

(Nem aludtam nála, nem tudtam eldönteni, hogy csak jó fej volt, vagy...)



2017. szept. 26. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Dugni akar.
2017. szept. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Ez csak akkor derült volna ki, ha nála alszol. Most törheted a fejed.
2017. szept. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Felreertetted...
2017. szept. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

Friendzone, én is nemet mondtam volna.

Ha akar valamit, ne tegye hozzá, hogy ne értsem félre, ha meg nem, akkor ne akarja, hogy nála aludjak. Ilyen egyszerű.

2017. szept. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha ingázó vagy , lehet csak megakart kimélni a buszozástól..
2017. szept. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19%

'ne ertsd felre' - figyelj, k...ra bejossz, igazabol csak az alkalmat keresem, de lany letemre ilyet megse mondhatok.


Ezt bizony elszalasztottad...

2017. szept. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%

Hát ezt mi innen meg nem mondhatjuk.

Kétféle nő van, amelyik őszinte, meg amelyik nem.

Én az első csoportba tartozom, ha én azt mondom neked, hogy ne értsd félre, akkor úgy is gondolom. Tapasztalatból, valószínű meg is említeném hogy később ne ess pofára. Ahhoz képest, hogy férjnél vagyok, eddig minden haverom félreértette minden jellegű baráti közeledésem... egyszer az egyikkel beültem egy kávéra, mert csak ő ért rá és azt hitte, randizunk (?) :D

A barátnőm a célozgatós fajta, ő elvárja, hogy mindenki a fejébe lásson, de ki nem mondaná amit akar. Sokszor hazudik is, a fene se tudja, épp mi jár a fejében, még én sem, nemhogy a férfiak.


Sok sikert, hogy kiigazodj a nőkön :)

2017. szept. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!