Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tudnátok tanácsolni? 20/F

Mit tudnátok tanácsolni? 20/F

Figyelt kérdés
Nos, hétvégén megyünk a Balatonra néhány ismerőssel, mindenki lány, csak én vagyok fiú, viszont én nagyon szégyellős vagyok, lehet hogy ez nevetséges, de így van, pedig jó testem van és semmi felesleg nincs rajtam. Eddig nem is voltam soha strandon sem, most pedig 6 lány előtt kell mutatkoznom. Itthon simán elvagyok egy szál sztreccs boxerben, meg előttük is, az nem zavarna ha ott lent megbámulnak, de egy kicsit s nekem ez így, hogy félmeztelenre vetkőzzek. Tudom, hogy ez tiszta ciki, de én tényleg egy visszahúzódó, félénk srác vagyok, pedig nincs rá okom, mert mindenki szerint helyes vagyok stb, de nem tudom leküzdeni a gátlásaimat. Kérlek titeket, ne írjatok támadó és gúnyoló kommenteket. Ja, és még barátnőm sem volt pont az én hibám miatt. Azért is mondtam igent, erre a kiruccanásra, mert én is szeretnék változtatni, de eléggé félek ettől az úttól, gondoltam rá h visszamondom, de aztán mégsem tette, Milyen tanácsokat adnátok?

2015. aug. 10. 14:49
 1/10 A kérdező kommentje:
"de egy kicsit s" ----->elírtam, bocsi, javítva: *sok
2015. aug. 10. 14:51
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezzel én is hasonlóan voltam, de az az igazság, hogy a strandon mindenki levetkőzik, mindenki félmeztelen van. Tehát, ha strandolni akartam barátokkal, barátnőkkel, akkor nem volt mese le kellett vetkőznöm, be kellett vállalnom. Aztán már csak az első néhány perc, fél óra volt szokatlan, utána természetes dolognak számított. Ha jó pasi vagy, akkor tényleg nincs mitől félned, sőt.
2015. aug. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt itt nem értettem: "Itthon simán elvagyok egy szál sztreccs boxerben, meg előttük is" Ki előtt vagy el sztreccs boxerban?
2015. aug. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Dönts szabadon, ha szeretnél menni, menj. Nincs azzal semmi gond, hogy szemérmes vagy, pláne, hogy csak lányok között lennél. Ha szeretnél menni, akkor képzeld azt, hogy itthon vagy, és nem vesznek körül senki olyanok, akik miatt szégyenlősnek kellene lenned. Lehet nehéz lesz, de ha sikerül leküzdened, utána már jól fogod magad érezni. Csak bátran!
2015. aug. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20 évesen már nagyon ideje, hogy erőt vegyél magadon! Szerintem ha körül leszel véve a Balatonnál fürdőgatyás férfiakkal, akkor nem fog zavarni, hogy Te is így leszel. Esetleg először hagyjál Magadon egy begombolatlan rövid ujjú inget, amit majd csak akkor veszel le, ha vízbe mész!
2015. aug. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
előttük, a lány barátaim előtt, de úgy h csak egy boxer legyen ratjam és póló sem, na úgy már nem igazán érzem magam jól mások előtt
2015. aug. 10. 15:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs mitől félned, egyszerűen a helyzet szokatlan. Nem is értem 20 évesen, hogy nem voltál még strandon, vagy víz közelben.
2015. aug. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha kicsit körbe nézel akkor rájössz, hogy az öregektől elkezdve a jó képű srácokon át a túlsúlyos emberekig mindenki levetkőzik, szóval egy fiatal átlagos srácnak a legkevesebb a szégyellni valója. :D
2015. aug. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nincs szégyellnivalód. Legyél a vízpart királya :)


Annyi ember van, aki árad az önbizalomtól, holott ronda, mint a bűn... Fúj... Gondolj erre.

2015. aug. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kellene emiatt aggódnod.:)

Strandon szerintem nem kellene szégyellősnek lenned hiszen rengeteg nem tökéletes testű ember is le mer vetkőzni fürdőruhára.

A szállásotokon ha meleged van, akkor pedig csak a pólód vedd le, a nadrágot hagyd magadon. Így lesz is rajtad valami, meg nem is.

Remélem tudtam segíteni.

2015. aug. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!