Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Esküvőn a lakodalmon a terem...

Esküvőn a lakodalmon a terem legvégén a wc mellett ültem a fotóssal és a videóssal egy kör asztalnál, ezek szerint én voltam a legkevésbé fontosabb vendég?

Figyelt kérdés
2017. szept. 28. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Természetesen igen.
2017. szept. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Oda ültettek? Szívás.
2017. szept. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, de minek hivtak akkor meg?
2017. szept. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én biztos éltem volna a lehetőséggel, hogy kikérdezzem őket a masináikról, meg hogy milyet ajánlanának annak, aki komolyabban szeretne elkezdeni foglalkozni fotózással, videózással. Szeretek fotózni meg videózni is hobbiból. Nem tudom, miért pont ott kaptál helyet, de így utólag kár rágódni rajta.
2017. szept. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hozaallas kerdese,en pl. annyira utalom a lagzikat h ezzel mar nem tudnanak rontani a feelingemen!
2017. szept. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

nem feltétlenül az alapján ültettek oda, hogy mennyire (nem) vagy fontos és kár is ezen agyalni. kulturáltabb megrendelő (meg a kulturáltabb vendégei) a fotóst és videóst nem valami alja népnek tekinti, akit minél messzebb kell tenni. sőt vannak olyan párok is, akik a fotóst/videóst megtisztelik vele, hogy jó helyre ültetik, mert ők is fontosak nekik.

mondjuk szerintem tisztelet és megbecsülés jár a fotósnak (én is az vagyok, csak nem esküvőzök), viszont munka szempontból praktikusabbnak tartom, ha a fotós/videós külön ül, nem a násznép között, mert ők munka közben kajálnak, illetve dolgoznak is munka közben, a cuccaikat le kell valahova tenniük, de nem árt ha kéznél van a cuccuk, az is előfordul, hogy rohangálniuk kell, mert épp történik valami. ha ezt a násznéphez ültetve teszik, akkor az kényelmetlen lehet nekik is meg a vendégeknek is.

arról nem is beszélve, ha a vendégekben ilyen kérdések vetődnek fel, mint itt benned is.

2017. szept. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
mondjuk én pl. kifejezetten nem szeretek fényképezőgépekről beszélgetni, pláne nem evés és/vagy munka közben, úgyhogy már csak azért is jobban örülnék, ha nem a vendégek közé ültetnek le, hogy ne kelljen erről beszélgetnem azokkal, akik úgy állnak hozzá, mint a 4-es. persze kialakulhatnak így akár jó beszélgetések is, de nem annyira szeretem ezt a témát. de mint annyi minden más, ez is személy és fotós függő. ki így, ki úgy áll hozzá...
2017. szept. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A fotós a legtöbb esküvőn ugyanolyan vendég mint a többiek. Esküvőfotós vagyok, idén volt esküvő ahol a főasztalnál kaptunk helyet a tanúkkal és a párral, szóval én sem hiszem, hogy pont ettől kellene magad kevésbé fontosnak érezni. Simán előfordulhat, hogy valamiért azt gondolták, hogy ott lesz jó Neked, mert van egyfajta kütyümániád, vagy érdekelnek ezek a dolgok, vagy szimplán Téged tartottak alkalmasnak arra, hogy a fotós és a filmes ne érezze kifejezetten rosszul magát (mert mondjuk a többiek idősek, vagy nem érdeklik őket ezek a dolgok annyira).
2017. okt. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!