Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha ket ember ul egymas mellett...

Ha ket ember ul egymas mellett a tomegkozlekedesen es osszer a labuk?

Figyelt kérdés
az jelent vmennyi szimpatiat ha mindketten rovidgatyaban vannak ossszer a labuk es lenne mashol is hely de nem rakjak odebb?

2017. júl. 19. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Soo sexy :D
2017. júl. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
csak semmi buzulás!
2017. júl. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy annyit,hogy nem zavarja őket,vagy annyit,hogy esetleg örülnek is neki.
2017. júl. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ó velem is sokszor volt ilyen buszon mikor suliba jártam. Ha lány ült mellettem akkor nem zavart, bár furcsálltam hogy őt sem, pedig ha akart volna kintebb húzódik hogy kényelmesebben elférjen szerintem. Meg volt olyan aki bealudt mellettem és már szinte rám dőlt, de nem szóltam érte.:D Ha férfi ült mellém akkor mondjuk ilyet ritkán tapasztaltam, max. ha nagyobb darab volt és tényleg csak úgy fért el.
2017. júl. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mellettem is sokszor ült lány akinek a lába hozzáért az enyémhez, én nem bírtam arrébb húzódni, ő tudott volna, de nem tette.
2017. júl. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt már ilyen, hogy lány ült mellettem, mindketten rövidgatyában voltunk, és összesimult a vádlink hosszú percekig. Én néha egy kicsit arrébb húztam, aztán direkt visszatoltam, hogy megint összesimuljon a vádlink, de nem zavarta, nem vette el, pedig lett volna helye bőven. Mindketten tök vékonyak voltunk. Aztán már azon gondolkodtam, hogy biztos szimpi vagyok én is neki, és hogyan is kéne kezdeményezni, de egyszer csak leszállt. :(


Kíváncsi volnék lányok véleményére, hogy ebben az esetben vajon mi játszódhatott le a lány fejében. Jó néven vennétek ha ilyenkor kezdeményezne a pasi?


F

2017. júl. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, és most nem az összes lány nevében fogok hozzászólni, hanem a saját tapasztalatomat írom le:

Nos, utoljára télen volt velem ilyen, hogy a mellettem ülő férfi lába hozzáért az enyémhez, de elég nagy felületen, a combom és a vádlim is hozzáért az övéhez. Én pedig nem mertem arrébb tenni a lábamat. Nagyon kényelmetlenül éreztem magam. Alapból nagykabátban voltunk és nem szerettem volna ott fészkelődni. Ezért mozdulatlan maradtam és vártam, hogy minél hamarabb vége legyen. Majd egy éles kanyarnál már a keze és a válla is hozzáért az enyémhez. (Már fojt rólam a víz). Szerencsére utána ő volt az aki arrébb ment egy kicsit. Így utána egyből megkönnyebültem, hogy nem történt semmi.

Egyébként egy elég félénk lány vagyok, ezért az ilyen helyzeteket nem viselem valami jól..

2017. júl. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7-es leányzó, köszi, hogy ezt leírtad.


Erre nem is gondoltam, hogy ennyitől egy lány így le tud blokkolni. Nyilván ilyen esetben baromi kellemetlen lehet. Neked ekkor volt mozgástered, lehetőséged arra, hogy arrébb tedd a lábad? Vagy te voltál belül, és nem volt hova "menekülni"? Mert ha így volt, akkor nyilván érthető, hogy lejátszódik benned az is, hogy ha beljebb húzódsz, esetleg utánad húzódik, és egyszer csak nem tudsz tovább húzódni, mert nem lesz hely. De ha te vagy kívül, akkor simán felállhatsz, ha nem bírod tovább.


Az én esetemnél, amikor összesimult a vádlink, akkor én voltam belül fiúként, és a lány ült le mellém, és nagyon közel tette a lábát ahhoz képest, hogy mennyi hely lett volna. Mivel mindketten elég vékonyak voltunk, bőven hagyhatott volna 10-20 centit is, de ő közel húzódott hozzám. A lábunk nem ért rögtön össze, de zötyögés közben egyszer csak összesimultak a lábaink, és utána egyikőnk sem vette el, csak én próbaképpen percekkel később.


#6-os voltam.

2017. júl. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7 a félénkséget le kell küzdeni előbb-utóbb, mert hidd el, aki direkt akar dörgölőzni, az megérzi a sebezhetőséget. nyugodtan húzódj arrébb ilyenkor, egy normális pasit nem fog zavarni, mert ő se akar rád telepedni, csak esetleg nem tud arrébb menni. aki meg perverz, arra nyugodtan rá lehet szólni, ha ezek után még közelebb jön.
2017. júl. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tegnap velem is ez történt, mikor utaztam a metrón. A forróság miatt rajtam is csak a combom felső harmadáig érő rövidgatya volt és a mellém leülő lány végig az enyémhez nyomta a combját pedig lett volna hely. Egyszer picit elhúztam, de aztán megint úgy helyezkedett, hogy összeérjünk. Én vagy csak a meztelen lábam tetszett neki?

f

2017. júl. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!