Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan erjem el hogy tetszek...

Szolivíabitoka kérdése:

Hogyan erjem el hogy tetszek egy fiunak?

Figyelt kérdés
2017. szept. 29. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Az magatol mukodik.

Legyel apolt, mosolygos es joindulatu. Kb ennyi eleg.

2017. szept. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Ha suliba jártok: adj neki jeleket, és utána majd kezdeményezhetsz (ha csak nem mer lépni feléd). Ha ez megvan és úgy tűnik, hogy érdeklődik irántad, akkor ez az esélyed megvan. És majd elhív... :)


Amúgy ez lehet, hogy nem elég. De írj egy kicsit részletesebben, hogy tudjunk jobban segíteni. :D

2017. szept. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%
NE legyél mosolygós! A mosoly az idiotizmus jelképe, minden értelmes utálja a mosolyt! Csak a hülye ösztönállatok nem! Légy alázatos, szép, kultúrált, intelligens, szigorú, gyorsan fejlődő, magas erkölcsű!
2017. szept. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne akarj tetszeni, legyél önmagad. Mondok példát. Magassarkú. Ne azért hordj, mert az értelmes nő azt hord, de azért se, mert a férfiak, az értelnesebb fajtája, az tetszik. Szoknya és magassarkú.


Most ne azért, hordj magassarkút mert én szerintem (vagy bárki szerint) az a nő intelligensebb, koránt sincs így, mert én (vagy bárki) gondolja/tapasztalta.


Mindenki valamilyen szeretne lenni, okos,szép,ügyes...stb. és egy képet mutatni a világnak "ilyen vagyok", aztán megismered azt a magassarkús, szoknyás nőt, aki azt hallotta "a magassarkús szoknyás nők intelligensek"...

Vagy mostanában a szemüveg is divat lett, mert intelligenciát sugározz, de kiderül , hogy csak képmutatás, csak szeretne intelligens lenni.


Emlékszem, amikor kis lúzer voltam, katonásan öltözködtem, igaz ez adott némi önbizalmat, de valójában nem a ruhán múlik.


A recept meg van, a női újságok tele vannak cosmopol,joy, receptekkel, csak az a baj ezekkel, hogy nem önmagukat akarják adni, hanem egy képet (csali), és a férfi bedől ennek, nem lát át a szitán. Persze, mi is ezt csináljuk. Majd jön egy troll, és leírja, az egyszerűbb verziót

Tetszeni a fiuknak.

F u k n a k

Többes szám, rajongókat könnyű szerezni, csak hányni nem szabad a folyamat során.

2017. szept. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!