Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tetszek egy fiúnak, de én...

Csak egy lány 123 kérdése:

Tetszek egy fiúnak, de én csak barátilag kedvelem. Találkozni szeretné velem. Menjek el? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Eddig csak Facebookon beszélgettünk . Én barátként tekintek rá,és nem is akarok másképp.Mondta ,hogy sétálhatnánk vagy amihez "kedvem" van .Ezen néztem egyet. Hát nem tudom.Szerintetek menjek?
2016. júl. 3. 14:24
 1/4 A kérdező kommentje:
14/L
2016. júl. 3. 14:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen menj el és találkozz vele és ha látod rajta, vagy esetleg mondja is, hogy többet akar akkor közöld vele, hogy számodra ő csak egy barát. Szerintem ez sokkal korrektebb, mintha csak lemondanád a találkát, vagy el se fogadnád, mert biztos nem ez lenne az utolsó ilyen, hogy elhív valahova és elég nagy bunkóság lenne, minden találkát lemondani. Vagy ha tényleg nem akarsz félreértést mondd el neki még facebookon, hogy te nem szeretnél semmi komolyat.
2016. júl. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha el akarsz vele menni, akkor menj, de világosan közöld vele már akkor, amikor igent mondasz, hogy részedrôl ez szigorúan csak baráti találkozó, és nem is gondolkozol többen - ha neki így is belefér, akkor szívesen találkozol vele, de azt is teljesen megérted, ha ilyen feltételek mellett ô nem szeretne.
2016. júl. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Marshmallow Girl válasza:
Menj el nyugodtan, lehet , hogy tisztázni is lehet majd, ki hogy gondol a másikra . ;)
2016. júl. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!