Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » EGy befektető megvettem a...

EGy befektető megvettem a mellettünk levő lakást és több hónapja újítja. Normális hogy egy 30 nm-es kis lukat hónapokig újít valaki? (szombat -vasárnap is)

Figyelt kérdés
2016. júl. 13. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudod, hogy hétvégén a legpuhábbak a falak. Hétvégén is vasárnap hajnali hatkor.
2016. júl. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Én a 33 nm-es lakásomat közel fél évig csináltam mire minden hibátlanul és 100%bna kész lett.
2016. júl. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Közös képviselőnek szólni a hétvégi munka miatt. Kétlem, hogy lenne olyan ház, ahol engedik a hétvégi zajongást, még felújítás miatt is.
2016. júl. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A társasház házirendjét be kell tartani. Meg kell nézni, az alapján mikor lehet zajongani. Ha máskor csinálja, szólni kell neki, hogy ne tegye. Kerületi zajrendelet is lehet, az alapján rendőrt is hívhatsz.
2016. júl. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

Volt már egy hasonló kérdés 2 éve, de nem találom.

Akkor is ugyanez volt, hogy befektető által vásárolt lakás a szomszédban, elhúzódó hangos felújítás, utána mindenféle zavaró bérlők.

Az akkori kérdés kiíró később leírta, hogy válaszként ő is megkeserítette a bérlők életét zajongással stb.

A befektetőnek meg annyi baja lett a gyakran cserélődő és folyton panaszkodó albérlőivel, hogy végül el kényszerült adni a lakást több milliós bukóval.

Szerencsésen végződött mert egy aranyos egyedülálló anyuka költözött oda a kislányával.

Lehet, hogy nem pontosan, de nagyjából ez volt a történet.

Nem akartam ötleteket adni, csak emlékeztem rá.

2016. júl. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!