Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha nem megy az ismerkedés,...

Ha nem megy az ismerkedés, kapcsolat teremtés egy kis faluban, akkor egy nagyobb városban vagy Budapesten menne?

Figyelt kérdés
Sokáig úgy gondoltam, hogy béna vagyok e téren. Sosem éreztem hogy lenne normális alkalmam.ismerkedni suli kívül mert nem tudom hogy hol. Ha mondjuk elköltöznek egy nagyobb varosba, ahol vannak klubbok, rendezvények, programok akkor jóval javulásnak az ismerkedési esélyeim, nem ? Jó tudom elsősorban magamon kell valtoszzatni, de mégis csak könnyebb pl Budapesten ismerkedni mint egy ritkán lakott kis faluban mindentől.messze nem ?
2017. okt. 8. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Matematikailag nagyobb esélyed lenne, mert több ember nagyobb valószìnűség...gyakorlatban meg csak rajtad múlik:)
2017. okt. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztosan könnyebb lenne,mert többféle stilusú emberrel lenne esélyed találkozni.Továbbá egy városban fenáll a lehetősége,hogy sok új arccal is megismerkedsz.Faluban kénytelen vagy mindig ugyanazokat az embereket láétni meg beszűkült keretk között mozogni.Városban még a beszéd témája is más az embereknek.
2017. okt. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Velem is ez van...

A velem egykorú fiúkkal osztálytársak voltunk tehát barátok maradtunk. Akik meg pár évvel idősebbek vagy fiatalabbak azokat szintén jól ismerem és eszünkbe sem jutna úgy beszélgetni hogy na akkor " lenne kedved ismerkedni?"

Szóval tényleg elég korlátozott falun az ismerkedés...

2018. aug. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!