Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiúk! Ti hogyan viselkednétek...

Fiúk! Ti hogyan viselkednétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

A lány (kb.) 150 centiméter, csinos és szép. Nagyon kedves - vagy legalábbis elnéző - így nem igazán zavarja, ha valamelyik ismerőse (legyen az fiú, vagy lány) csak úgy random megöleli, mondván, hogy annyira aranyos. Ranézésre olyan gimnazistának sorolnám be.


Fiúk, ti hogyan viselkednétek vele, ha mondjuk az osztálytársatok lenne? Segítenétek neki, ha valamit nem tudna megcsinálni a mérete miatt (leemelni valamit a polcról, vagy előreengedni a közönségben)? És élnétek az ,,Ingyen ölelés" dologgal?


Mielőtt valaki félreértené; nem rólam van szó. :D Csak néhány napja láttam ezt a ,,jelenséget" a buszmegállóban és nem tudtam mire vélni azt, hogy csak úgy random ölelgetik és babusgatják. Azt meg még jobban nem értettem, hogy ezt a lány miért hagyta.



2017. szept. 24. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Észre sem szoktam venni az ilyen minionokat. Egy alacsony barátnőm volt, de gec*b volt az összesnél szóval inkább nem babusgatnám a helyükben oldja meg ahogy tudja :D most mit ölegelgessem? mivagyok én cukros bácsi?? nekem ez jutna eszembe, de 190 vagyok szóval eléggé perverz is lenne.
2017. szept. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

lehet ismerem a csajt :D


nálam kapcsolat függő, nem ölelgetek akárkit, ha jó kapcsolatban vagyok vele, akkor talán

2017. szept. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Átlagosan viselkednék vele, nem ölelgetném csak úgy a 193 cm-emmel, szétmenne a derekam 😂 Segítenék neki, természetesen.

Ketten egymás mellett kicsit furán néznénk ki de nem bánnám én nem érzném magam rosszul emiatt, úgy viselkednék vele, mint bárki mással.

2017. szept. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felrúgnám műholdnak
2017. szept. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is 150 centis nő vagyok, aki ad a megjelenésére, viszont akár ismerős, akár random ember elkezdene csak úgy önkényesen ölelgetni és lededózni, azonnal agyonütném.

Az intimitás, a kedves baráti ölelés természetesen más, mert azt tényleg csak azok kapják tőlem, akik "kiérdemelték", de ezt a lekezelő, gusztustalan cukizgatást nem tudom mire vélni.

Nem azért ölelgetik a csajt, mert annyira kedvelik, hanem azért, hogy mégjobban lealázzák, lealacsonyítsák ezzel, hogy ők mennyivel "különbek", csak mert pár centivel magasabbra nőttek, bár nyilván szemtől szembe nem nyílvánítják ki.

2017. szept. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!