Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van szüksége az emberekn...

Miért van szüksége az embereknek, társaságra?

Figyelt kérdés
2017. okt. 15. 00:32
 1/5 Bihar Valatonon ***** válasza:
Attól függ....valakinek életfontosságú, hogy keveset legyen egyedül, mert akkor teljesen bedepressziózik, másnak meg a többségi egyedüllét az optimális. Én pl vegyesen vagyok vele. De nem érzem magam elveszve, főleg mióta elköltöztem az eddigi városomból, hogy többet vagyok magamban.
2017. okt. 15. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem pl nincs szüksègem. Teljesen jól vagyok egyedül is.
2017. okt. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert az emberek hulyek. Es csak egy hulye vagyik mas hulyere mert ket hulye ki tesz egy normalist.
2017. okt. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden ember eltudja dönteni hogy kell-e neki társaság vagy sem. Én szeretek egyedül lenni, de ugyan akkor járok társaságba ha épp olyanom van hogy szívesen lennék emberek között. Én úgy csinálom hogy mindenből legyen egy kicsi, semmit nem viszek túlzásba, semmit nem hanyagolok el ha nem muszáj, épp úgy csinálom a dolgaimat hogy az nekem jó legyen, és a számomra az a kevés ember aki fontos magam mellett tudjam tartani.
2017. okt. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobb egyedül mint rossz társaságban.A utóbbi időben nagyon megválogatom kikkel töltöm az időmet.Akik lehúznak azokat szó nélkül nem keresem-nem véletlenül.Szükség van társaságra,mert jó együtt tölteni az időt olyan meberekkel akikkel hasonlóan gondolkodtok,hasonló célok éltetnek benneteket.Meg akiknek időnként elmondhatod mindazt ami a lelkedet nyomja.Fontos,hogy minőségi időt tudjatok eltölteni.Más esetben többet ér egy jó könyv,film vagy séta vagy akár szólóban elmenni egy előadsára,bekapcsolódni valamilyen közösségbe,kurzusra.
2017. okt. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!