Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Így mégis hogyan lehetne...

Így mégis hogyan lehetne barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
Magányos vagyok már elég régóta, de nem tudok barátokat szerezni. Rendkívül bizalmatlan vagyok és nem érzem jól magam hosszú ideig társaságban. Na így mégis hogyan barátkozzak? Vannak "haverjaim", de ezek nagyon felületes ismeretségek és pont amiatt, hogy nem bírom a hosszú ideig a társaságot, kb én taszítom el őket...

2017. okt. 20. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Itt is szerezhetsz barátokat akár, csak jó időben kell lenni jó helyen. Mik érdekelnek, mik a hobbijaid, stb? Hátha valakivel hasonlóságot mutatsz...
2017. okt. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha többet írsz amgadról, az már alapból megkönnyítené a dolgot, de ettől független jah, itt is simán lehet keresgetni, illetve találni.
2017. okt. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj. Én se vagyok egy bizalmas ember, de mégis megvan az a réteg, akik a barátaim. Az, hogy nem érzed magad jól sokáig társaságban, nem baj. Csak lazulj el és próbálkozz.

És akárhol lehet barátkozni, ha úgy van, még itt is :D

2017. okt. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hobbijaim: videojátékok, olvasás, sorozat és anime nézés.

20F

#3 Én próbálkozom, de ha elkezdem rosszul érezni magam, akkor egyszerűen elnémulok. Akkor meg jönnek azok a kérdések, hogy: Miért vagyok ilyen csendes?

2017. okt. 21. 14:08
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem az érzést. Én mikor ilyen voltam, azt úgy oldottam meg hogy ha bíztam az adott személyben, akkor őszinte voltam vele, ha meg nem annyira, akkor próbáltam ellazulni és ellenni. Igen, nálad ez nehezebb, de bukni semmit nem bukhatsz :D
2017. okt. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amíg kettesben beszélgetek valakivel, addig elég jól elvagyok, de amint többen vagyunk, úgy érzem háttérbe szorulok. Ilyenkor olyan érzésem van, hogy én csak addig kellek nekik, amíg nincs más akivel beszélhetnének. Ez meg nem tesz jót az amúgy sem nagy önbizalmamnak. :(
2017. okt. 21. 22:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért érzed ezt? Így viselkednek veled, vagy csak beképzeled hogy nem kellesz...? Nem mindegy :/
2017. okt. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Nekem 1 barátnőm van, de ha másokkal vagyunk egyből féltékeny leszek én sem szeretem a társaságot. Hozzám senki nem szokott szólni, bár megértem mert elég zárkózott vagyok.
2017. okt. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!