Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy gyerekes, de mégis miért nem vállal fel engem úgy a nyilvánosság előtt, mint akkoriban a lány barátokat?

Figyelt kérdés

Barátommal 5 hónapja vagyunk együtt. Minden nagyon jó amúgy,és sok közös programunk van, én úgy érzem nagyon szeretjük egymást,legalábbis én őt.

A minap nézegettem a facebook idővonalát...tudtam,hogy sok lány haverja is van,akikkel közeli viszonyban volt/van ezzel nem volt gondom.De közben megláttam,hogy velük mennyi közös fotója van kicsit elkeseredtem. Akárhová mentek,akármit csináltak a barátom felnyomott velük egy csomó selfie-t hogy milyen jó neki stb...

Velem is volt egy csomó helyen, lett egy csomó képünk és egyet sem tett fel. Épp az elején még kicserélte a profilképét az első közös képünkre és annyi.

Nekem meg vele van fent 3.Nem egymást nyalós képek,azért azt tudom mit illik és mit nem... tök normálisak, pl mikor motorozni voltunk meg ilyenek.

Mikor kettesben vagyunk érzem,hogy szeret,de kicsit zavar a dolog, úgy tűnik mintha velük akkor jobban érezte magát azokkal a lányokkal,mint most velem.

Szerintetek miért van így?


2015. jan. 12. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de lehet azért érzel így mert így van
2015. jan. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!