Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van itt olyan aki szociális...

Van itt olyan aki szociális fóbiával küzd?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom mindig rettegtem emberek közé menni és nem tudtam miért féltem azt hittem csak ennyire szégyellős vagyok vagy depressziós, de pár napja olvasta a szociális fóbiáról egy cikket ami teljesen rám illett és megkönnyebülve olvastam hogy ez kezelhető.


[link]



2017. okt. 25. 01:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, igaz nem annyira vészes. Nálam némi önbizalomhiány az oka, és mert ritkán járok el.
2017. okt. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Tudom egy ideje hogy minek hívják, de addig is normálisnak fogtam fel, hogy ilyen vagyok és kész :)
2017. okt. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem önbizalomhiány az, hanem szeretet hiány.
2017. okt. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó, hogy tudom valahogyan nevezni a helyzetem. Nekem az ront rajta, ha sokáig nem mozdulok ki, pl. fél év táppénz után már a telefon csörgésétől is szorongtam.
2017. okt. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A sors furcsa játéka: nem szeretem a tömeget, csak 1-2 emberrel tudok együtt lenni, dolgozni. A munkám szociális terület.
2017. okt. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem nem lenne bajom a szocfóbbal, ha nem lennék állandóan büdös miatta (fokozott izzadás)
2017. okt. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!