Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elmesélnéd nekem a legjobb...

Elmesélnéd nekem a legjobb nyaralási élményed?

Figyelt kérdés

2017. okt. 25. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
:D nem.
2017. okt. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

Idén.

Párommal kettesben voltunk Korfun,azon belül is Sidarin. 10 nap/7 éj. Áprilisban kitaláltuk,hogy még baba előtt szeretnénk egy közös tengerparti nyaralást. Aznap lefoglaltuk, és június elején utaztunk.

Buszos utazás volt,gondoltuk fiatalok vagyunk, belefér. Egy péntek hajnalban (4 óra környékén) indultunk be Győrbe. (kocsival) Győrből(késéssel 05:45 körül) emeletes busszal mentünk Budapestre. Budapesten átszálltunk a célirányos buszra. (Szintén emeletes busz, legelső ülés, az elején ijesztő volt, aztán élvezetes.. Az a panoráma mindent vitt) Budapestről tovább Szegedre, majd a határra. Ott megcsodáltuk a kerítést, volt rá gyönyörű 2 óránk. Aztán csak mentünk, mentünk,és mentünk. Éjfél környékén aztán átléptük a macedón-görög határt. Aztán mentünk.. mentünk.. Igoumenitsa (kikötőbe értünk 4-5 óra magasságában,ekkor már 24 órája utaztunk) Aztán az első komp olyan 6, fél 7 körül indult, addig összehaverkodtam egy hatalmas fekete kutyával, és gyönyörködtem a tengerben. Aztán 1.5 óra komp után vissza a buszra.

Kb.30-45 perc múlva pedig odaértünk Sidariba. Vártunk a szállásra egy órát, és végül 29 óra után kiterülhettem a szobában. (az út alatt daedalont eszegettem pár óránként, zseniálisan kiütött, egyáltalán nem emlékszem bizonyos részekre)

Aztán indult a 7 nap. Fürödtünk rengeteget, napoztunk, barnultunk, tanultam (tételeket, esti gimis voltam, szóbeli érettségi előtt álltam). Koktéloztunk,ettünk rengeteget. Barátkoztunk a görögökkel, pár magyar szóra is megtanítottam egy helyi árust.. Átúsztunk a Canal d'lamouron, amin elvileg ha átúszik egy pár, örökre együtt maradnak.. Meg a tengerparton találtam egy kutyust akivel gyrosozgattunk.. :D

Aztán utolsó reggelen kipakoltak minket, jött a következő turnus, mi 9-kor ki, ők 10-kor be, viszont a busz vezetők aludtak 4-5 órát, szóval 14:00 körül indultunk haza. Másnap reggel a magyar-szerb határon vártunk 2 órát, aztán Szegeden 4 órát. (Csatlakozásokra, akik Zakynthosról jöttek, és Győr felé haza) Aztán Budapesten 2.5 órát vártak ránk az Egriek miatt, akik a mi buszunkon voltak, végül őket is sikerült felrakni a jó buszra, és olyan este 7 körül beértünk Győrbe, onnan pedig vonattal hazakúsztunk.

2017. okt. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 Köszi
2017. okt. 25. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!