Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Legénybúcsún kihagyjam a...

Legénybúcsún kihagyjam a legjobb (első) napot tesóm barátja miatt? Vagy pont jó, hogy szinte csak benézünk a leírtak miatt?

Figyelt kérdés

Nos tesóm barátját nem is akartuk hívni de a menyasszony(unokahúgom), nagyon jóban van tesómmal és ő ragaszkodott hozzá,ha lesz a párjának legénybúcsú jöjjön tesóm pár hónapja meglevő barátja.

Sógor jelöltet kedvelem amúgy!

Na de pénteken délben kezdődik a buli, lesz vőlegénykikérés és játékos feladatok is az ivás mellett szóval a legbulisabb nap....

Viszont Horvátországban nyaralnak tesómék pénteken kell elhagyniuk a szállást de még utána egy búcsú fürdést terveznek, szombatra érnek haza Pestre aztán le hozzánk Miskolcra innen fel 30kmre a lánybúcsúra(tesóm barátja akarja vinni tesómat félig meddig kiesik a legénybúcsú helyszínétől).

Ellenérvek:

Viszont elég lóvés haverjai vannak a vőlegénynek unokaöcsém 50000 t számolt 3napra úgy,hogy pálinkát otthonról viszi bár a limuzin bérlés már kiesett. Én meg csóró vagyok mint a templom egere :(

Volt egy időszak amikor úgy éreztem nem is akarok menni amit ide szánok pénzt bedobom a lagzin a táncba inkább.

Mire megjött a kedvem lelomboztak tesómék.


Másik ellenérv, volt lánybúcsús megbeszélés levittem tesómat a csajokhoz, jött a barátja meg unokaöcsém is külön vonultunk még jó pár pasival, beszélgetni hogy legyen a legénybúcsú, unokaöcsém jóba van velük (egymás melletti faluba laknak, sokszor összedolgoznak ) de a legénybúcsú magja le se....engem meg tesóm barátját vagyis őt itatták ....bár ők csak 7-8 személy a 20 meghívottból.

Na de ők bérelnek egy 9 fős buszt, unokatesóm mondta majd egy haverja fuvaroz engem (nincs autóm szarrá törtem egy 2millióst innen a szegénység)ő is miskolci, az a gond a srácra bosszúból ráhajtott pár éve az exem én pedig megharagudtam a srácra és csúnyán beszóltam neki, azóta hol jóba vagyunk (unoka tesom elött) de amúgy nem vagyi ő haragszik. Én egy hülye k miatt nem tartok haragot senkivel.



2017. aug. 25. 21:59
 1/2 anonim válasza:

Fú, semmit se értek az első 3 mondatból és baromira felidegesített. Most akkor ki kicsoda? Tesóm, tesóm barátja, menyasszony, sógorom, teljes káosz az egész. Mi van?! Először nem értettem miért nem érkezett egy válasz se, de most már értem. Segítenél légyszives?


Uhh, kezdek rájönni.. Menyasszony az unokahúgotok, aki jóban van a húgoddal (vagy nővéreddel) ezért akarja, hogy a legénybúcsúra (tehát az Ő csávójának a legénybúcsújára. tehát amin Ő ott sem lesz) menjen a húgod csávója is.


A többi is egy baromi nagy katyvasz, igazából azt se tudom, hogy mi a problémád. Ha senkivel nem vagy jóban, nem is a barátaid lesznek ott és a házasodó fél, akinek a bulit tartjátok sem jó barátod, akkor minek mennél el? Nincs is kedved az egészhez. Tesód csávóját se szereted, Ő nem is ismer ott senkit, nincs is értelme. Hány évesek vagytok? Mert ez alapján 18 mindenki.


Legközelebb a Családi kapcsolatokba írj ki ilyen kérdést!

2017. aug. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tesóm baràtja sógor jelölt ez azt hittem evidens. A vőlegénnyel jóba vagyok. Unokaöcsémmel is ha nincsennek ott a szàmomra idegen haverjai.
2017. aug. 26. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!