Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez tényleg ciki? Vagy csak ők...

Ez tényleg ciki? Vagy csak ők gondolják rosszul?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim nagy része azt mondja, hogy ne szólítsak le 1 lányt/nőt az utcán ismerkedés céljából, mert az "milyen ciki már". Hogy menjek el diszkókba, mert szerintük ott kell ismerkedni, annak ellenére, hogy ez a diszkózás távol áll tőlem.
2017. nov. 1. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Igazuk van.
2017. nov. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szórakozó helyen nem is nagyon lehet ismerkedni. Meg egyébként sem feltetlenül olyan lányok/nők járnak szórakozóhelyre akikkel ismerledni szeretnél.
2017. nov. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szórakozóhely alatt diszkót értek
2017. nov. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki. Én különösen örülök ha az utcán ismerkedem meg valakivel, szórakozóhelyre nem járok. Persze az utcán ismerkedésnek is van kúltúrált meg nem kúltúrált módja.
2017. nov. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mi a szerencse? Nyitottság bármire. Ha normálisan közeledsz valakihez, nem fog elutasítani, sem bunkózni. Nyugadtan szólítsd le ha tetszik. Ha tudod, hogy kell viselkedni.
2017. nov. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. :)

Tudni tudom, hogy hogy kell viselkedni, megpróbálok mindig 1 úriember lenni.

2017. nov. 1. 21:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem ciki, csak nézd meg jól az "áldozatot" :)

Én csak azért vettem gyűrűt a férjemmel, mert meguntam, hogy sorozatosan leszólítanak. Őszintén, semmit nem változott a dolog, pedig elég feltűnő a karika az ujjamon, lévén más gyűrűt nem hordok :D

Általában éppen az utcán szoktak betalálni. Na nekem ciki a helyzet, mert általában megsértődnek, ha elutasítom őket, csak tudnám, mire fel :D

2017. nov. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igazából attól függ hogy csinálod. Ha magabiztos, nagy csajozós vagy akkor nem gáz, mert még sikered is lehet. Én nem egy alkalommal láttam már hogy srác simán odament, odaült csaj mellé és elkezdte mondani a szöveget a csaj meg nyitott volt rá.


De láttam már olyat is mikor valaki elkezdte és szemmel láthatóan nem jött be a csajnak. A srác meg csak erőltette...na azt még hallgatni is kínos volt.

2017. nov. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!