Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek a pszichopat...

Mi a véleményetek a pszichopatákról? Mit tudtok róluk?

Figyelt kérdés

Jó magam pszichopata jellemzőkkel bírok. Értem én az empátiát, de nem érzem. Értem a szerelmet, de nem éreztem soha. Azt mondják a pszichopata érzelem nélküli, de nem úgy látom magamat mint aki semmit sem érez, ha így lenne nem tennék olyat ami pl. kedvelek. Még ha állatias dolgok is. Itt elsősorban a szexre kell gondolni, sőt ebben is elég hagyományos vagyok. Nem értem mire jó a születésnap, névnap ünneplése, miért várják eé az ajándékot... Nekem semmit nem jelent. Szorongani tudok, de csak a saját dolgaim miatt. Ezért úgy gondolom, hogy nem vagyok pszichopata, de olyasmi hajlamom van rá. Szemrebbenés nélkül gázolok mások lelkivilágába, ami még jól is esik. Mindig felismerem a másik ember jellemét, akár két perc alatt.

Vélemény?



2017. nov. 4. 12:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
35%
Nem reklámozzák, de a pszichopaták túlnyomó többsége a a modern táplálkozás áldozata, és egykettőre elmúlnának a tünetei, ha leszokna a szénhidrátokról, és a növényi olajokról.
2017. nov. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Éltem pszichopata típusú emberrel, pszichoterápia lett a vége, mármint nekem. Nem kedvelem a magadfajtát.
2017. nov. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
#11 Aki ilyen az ilyen születésétől kezdve, kár volt ezt a zagyvaságot ideírni, már a bölcsődében is manipuláltam a gondozónőket.
2017. nov. 5. 10:44
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

"Nem csillog őrület a szememben sem."


9-es vagyok. csak mert nem látod magadat :P

2017. nov. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy én mennyi filmet nézek? Vagy agyhalottasat játszunk? Te meg sok mesét nézel.


Ezek szerint úgy tűnik te eléggé eltörpülsz a valódi pszichopaták mellett, és annyira hihetetlennek tűnik számodra hogy milyen is egy igazi pszichopata hogy mesének állítod be, különben ha elfogadnád milyen egy igazi pszichopata azzal is szembekéne nézned hogy te sehol sem vagy hozzájuk képest.

2017. nov. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"#9 Nem. Tévhitben vagy a dologgal. A

Pszichopatáknak csak nagyon kis része olyan amikről te írsz. Sőt én magamat nem is tartom mentális betegnek, szimplán csak fura fazonnak. Nem csillog őrület a szememben sem."


Semmi állítást nem írt a válaszoló, így tévhitben sem lehet. Mire írtad hogy nem? Leírt egy történetet egy pszichopatáról, erre azt válaszolod hogy nem. Mire?

És mi van akkor, ha kis része olyan a pszichopatáknak? Senki nem mondta, hogy mindegyik olyan.


A válaszoló írt egy állítást, egy történetet, erre elkezdted kioktatni hogy tévhitben van, meg hogy nem mindegyik pszichopata ilyen. Miért? Senki egy szóval nem mondta hogy mindegyik pszichopata ilyen.


"már a bölcsődében is manipuláltam a gondozónőket."

Ha nem tudnád, minden gyerek manipulálta a felnőtteket. Úgy tűnik nem csak a pszichopata fogalmával sem vagy tisztában, hanem a manipulációval sem.

2017. nov. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!