Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért menő inni, piálni?...

Miért menő inni, piálni? Miért menő vagánykodni liveba facebookon, másnaposan lenni?

Figyelt kérdés
miért menő ez még?

2017. nov. 5. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ó ha én ezt tudnám kérdező.......
2017. nov. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Örülj neki hogy te nem vagy ilyen, de mit kell erkölcsbírót játszani?
2017. nov. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Nem menő, csak sz#rok az ismerőseid. Legalábbis az én körömben ilyen semmiesetre sem menő.
2017. nov. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Mert Magyarországon az alkoholnak kultúrája van, és mert Tibi atya
2017. nov. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3-as. Egy 35 éves, nőnek tetszik lenni?
2017. nov. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Mert buliban a legjobb stressz oldó a menta tea igaz? Én is ellene vagyok, hogy csontrészegre iga magát. Sőt ha túlzott rendszerességgel csinálja az már egészségtelen. Viszont ha a barátaimmal vagy a haverokkal leülünk beszélgetni és sörözni az egyetem és a munka után akkor az már a mi dolgunk. Ezt a facebook live-os dolog pedig csak azért csinálják, hogy verjék a nyálukat mert a valóságban senkik. Másnaposnak lenni meg nem menő hanem ritka rossz érzés.
2017. nov. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!