Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha megismerték valaki és...

Ha megismerték valaki és kiderül róla hogy étkezési zavara van ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

#ismerkedés #Étkezési zavara
2017. nov. 14. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem befolyasol, ha az etkezesi zavara nem okoz nyilvanosan problemat, es, ha egyebkent szimpatikus.

Ha csak arrol van szo, hogy nem szeret/tud nyilvanosan enni, az egyaltalan nem zavarna, en is utalom az ettermeket.

Ha csak arrol van szo, hogy pl. allergias valamire, az szinten nem zavarna.

Ha anorexia/bulimia a problema, azon azert elgondolkodnek, mert ez mas - mentalis - problemat is jelent, es nem akarok senki pszichomokusa lenni (kiveve, ha csaladtag az illeto, de te egy frissen megismert szemely eseterol kerdezel). Oldja meg, ahogy akarja, es, ha meggyogyult, akkor majd meglatjuk.


Kb. 5000 fele etkezesi zavar letezik, konkretan melyik a problema az ismerosodnel?

2017. nov. 14. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Anorexia és bulémia. És igazából nem az ismerősömnél hanem nálam :/ És nagyon félek hogy ha esetleg valaki meg tudja mit fog gondolni és hogy ezért majd kevésbé akar velem barátkozni. Pedig aztán szerintem ez nem olyan amitől egy barátság kevésbé működhetne. Szóval csak érdekelne mások véleménye erről
2017. nov. 14. 20:31
 3/3 anonim ***** válasza:

en kuzdottem ezzel a betegseggel 1o evet

ebbol egy ev volt bulelmia (falasrohamok) akkor hiztam es eleg sokat de aztan az visszament es a melypont 32kg


spontan meggyogyultam

most 25 eves vagyok, normal testsullyal


szerintem te is kinovod

2017. nov. 15. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!