Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek a mai világban,...

Szerintetek a mai világban, furcsának számít az-az ember, akinek nincs semmilyen közösségi oldala?

Figyelt kérdés

Gondoltam rá kérdezek erre, mert amikor egy társasággal voltam, akkor rákérdeztek, hogy "hogy vagyok fent?" és akkor említettem nekik hogy "sehogy, mivel nincs se facebook-om, se semmilyen közösségi oldalam." Akkor úgy néztek rám mintha nem is e-világi lény lennék.


17/L



2017. nov. 18. 21:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Először ne új emberekkel próbálj ismerkedni, csak azokkal vedd fel a kapcsolatot, akiket már ismersz. Mondd meg nekik, hogy nem fognak képet látni rólad, mert egyelőre nem szeretnél kitenni. Az új emberek jöhetnek később. Pl. beléphetsz csoportokba, vannak kutyás, macskás, papagájos, akvarista... stb. csoportok, olvasást, utazást kedvelők csoportjai, kreatív hobbit űzők csoportjai (kötés, horgolás, hímzés, gyöngyfűzés, vagy éppen vegyes), anime-, manga-, rajzfilmkedvelők csoportjai, stb. stb. stb. ezekhez sem kell arc, csak a megfelelő érdeklődés, és a közös érdeklődés alakíthat ki barátságokat is. Akikkel én közösségi oldalakon összebarátkoztam, velük a közös érdeklődés hozott össze.
2017. nov. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
93%
Max. azoknak furcsa, akik alapból azon lógnak mindig, egy átlagos felhasználónak nem az.
2017. nov. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

ahogy én észrevettem magamon,ha sok időm van filmezni,tv-zni,telefonozni,az egy elég jó jelzés arra,hogy kezd átmenni uncsiba az életem.

egy pörgős,kalandos,akciódús,érdekes életbe nem férnek bele ilyen mihasznaságok.

te meg fordítsd meg a keretet.

te néz rájuk furán amiért egész nap a telefont pötyögtetik.

2017. nov. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is ellene voltam sokáig, még az iwiwnek is. Szánalmasnak találtam, hogy minden fenn lévő a sikeres, menő oldalát mutatja: külföldi képek, nagy autó, szép gyerekek, mint valami procc kirakat.

Sokan még ma is az önfényezésre, önigazolásra használják, ami számomra visszataszító.

Viszont be kell látni, hogy nagyon hatékony közösségi felület is minden hátulütőjével együtt. Ami régen a klub, kocsma, egyesület volt, ma az a fész. Nekem nagy segítség volt, amikor elköltöztünk a mai lakhelyünkre, ahol senkit nem ismertem. Sok pénzt, időt takarított meg nekem az a pár csoport, ahová beléptem, és én is segítettem már másoknak.

2017. nov. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!