Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mozi egyedül, ciki?

Mozi egyedül, ciki?

Figyelt kérdés

Voltam már egyedül moziba három alkalommal. Azért egyedül mert a korombeliek mind otthon babáznak/főznek/ilyesmi.

Kicsit ufonak éreztem magam mert én voltam az egyetlen csaj aki egyedül volt. Kivéve egy esetet, akkor egy dagadt középkorú férfi is egyedül jött, de ő elaludt a filmajánló után és végighorkolta a filmet..

Szerintetek módfelett ciki egyedül menni, vagy csak én érzem úgy?


2017. nov. 24. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy ciki.Ne reagáld túl.Önállónak/függetlennek lenni nem rossz.
2017. nov. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem ciki. Nem lehet mindenkinek párja/családja. Nem mindenki alkalmas rá.
2017. nov. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Õszintén szólva én nem szeretek egyedül járni, inkább nem megyek, de nem tartom különösebben cikinek, legalábbis másokat nem bámulnék meg emiatt, nem érdekelne, hogy ki-kivel jelenik meg, de én személyszerint nem érezném jól magam. Inkább nem tartom “praktikusnak”, hiszen a filmek nagyrészét könnyen betudom szerezni, és otthon hangulatosabb megnézni így egyedül, sõt barátokkal is.

Ha szélesvásznú mozira vágysz (pl. egy látványosabb film esetén), akkor érthetõ, szerintem ne foglalkozz mások véleményével.

2017. nov. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem a mozi még teljesen belefér,egyáltalán nem ciki :)
2017. nov. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Ilyesmi dolgokat én is mindig cikinek érzek. Aztán arra gondolok, nem tökmindegy? Beülsz egy moziba, ott van x idegen, másnap fel se ismerne senki az után, nem teljesen mindegy, hogy mit gondolnak? Ha tetszett a film, akkor már megérte.
2017. nov. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%

Dehogy ciki.

Apukám is sokat járt egyedül, mert mindig olyan filmeket talál érdekesnek, amire se én, se anyu, se a barátok nem akartak menni. Volt, hogy ketten ültek az egész moziban, annyira nem akadt közönség :D

2017. nov. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Párkapcsolatban lenni és gyereket nevelni nem alkalmasság kérdése, hanem állapot, amit nem kell dicsőségként feltüntetni.

Mindenhova egyedül járok - ügyet intézni, autószerelőhöz... csak a moziban nem voltam biztos.

Igaz olyan sűrűn nem adnak jó filmeket, de amiken eddig voltam azokra megérte elmenni még egyedül is.

2017. nov. 24. 19:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerinted kit fog érdekelni, hogy kivel mész moziba? Az emberek a filmet akarják megnézni, nem azzal foglalkoznak, hogy a kismillió vadidegen ember kivel ment.
2017. nov. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én elmegyek szívesen valakivel moziba.

20 éves fiú vagyok :)

2017. dec. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretek moziba járni, előző barátnőm is hasonlóan ilyen igényekkel rendelkezett ilyen téren, havonta többször jártunk moziba. De most nem azért nem járok moziba, mert ciki lenne(le**arom), hanem mert kettesben vagy többesben a legjobb. A hangulatát imádom az egésznek, a büfében bénázás, az aktuális film előtti beszélgetések, ha pároddal mész akkor meg a romantikus mivolta miatt tök jó (tudom, nyálas vagyok), utána kibeszélés, közös emésztés, ha tartalmas filmet néztetek meg, stb. :)


Hasonlóan én is most "bajban" vagyok, mert mennék én, de egyedül tök rossz. :( Koromból adódóan nálam is bejátszik az a tényező, hogy az akivel lehetne mozizni (régi nagyon jó barátom), az meg családdal van inkább (érthető, elfogadom) Néha, ritkán eljön velem, de én mennék többször is :)


Még1x: dehogy ciki, ha neked így jó, akkor ne másokkal foglalkozz! :)

2017. dec. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!