Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ilyen gyerekesek az...

Miért ilyen gyerekesek az osztály társaim? És ki fogják ezt nőni?

Figyelt kérdés

Év elején mentem át egy másik iskolába. Eleinte minden szép volt és jó, viszont feltűnő volt már az elején is a korkülönbség közöttünk (mivel én egy öt éves gimiből mentem át egy négy évesbe így tőlem fiatalabbakkal kerültem egy osztályba.)

És 1-2 év korkülönbség van közöttünk, és számomra nagyon zavaró ahogy ők viselkednek. Gyerekesek sajnos rossz értelemben, tiszteletlenek a tanárokkal (nem vagyok egy "streber" de ami sok az sok).A fiúk és lányok külön, nincs "vegyüles" nem is beszélgetnek egymással. Mint óvodában. Ha hozzájuk szólsz úgy néznek rád mint egy űrlényre. Egy lánnyal vagyok csak jóban, aki ugyanígy ment át abba az osztályba és teljesen ugyanezt gondolja. Meg fognak esetleg változni? Esetleg felnőni?

Vagy csak bele kellene még szoknom? Mert nagyon rossz ez így:(

17/l



2017. nov. 28. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Felnőnek majd, még "kicsik" hozzád képest. És amúgy is. Szóval majd kinövik. Gondolom
2017. nov. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is hasonló helyzetben voltam. Nos, nem növik ki, az érettségi évében is oltári szakadékok voltak a diákok között szellemi képességek és érettség szempontjából.
2017. nov. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!