Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen gyerekesek a fiú...

Miért ilyen gyerekesek a fiú osztálytársaim?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy később érnek,de már nagyon zavar,hogy a legtöbb órán dobálnak galacsinnal,radírral...

Nem szoktam szólni,mivel szerintem még arra se jók,hogy figyelemre méltassam,másrészt pedig (reménykedem)hogy meglátja,hogy ezzel nagyon nem ér el velem semmit,és abbahagyja.

Mert általában azt a reakciót várják,hogy szólj nekik,meg kiabálj és hisztizz,ők meg jól kinevessenek,aztán folytassák.

De hogy nem szólok semmit,kicsit olyan bénának is érzem magam,mintha nem mernék megszólalni vagy nem tudom.

Mit kéne csinálnom?



2016. ápr. 6. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyerekes sz.rháziak. Nekem is ilyenek voltak az osztálytársaim. Találj ki valamilyen szöveget amit nyugodtan elmondasz nekik, és utána nem foglalkozol velük.
2016. ápr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mármint olyan szövegre gondolok amiből kiderül hogy szánod őket a viselkedésük miatt
2016. ápr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi
2016. ápr. 6. 15:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány évesen vagytok?
2016. ápr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
15
2016. ápr. 6. 16:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Mit kéne csinálnod? Hát az attól függ.

Ha gyerekesen akarsz viselkedni, akkor feleselj vissza, mondd meg a magadét (mindegy milyen felületen), egyáltalán, kezeld őket ellenségként.

Na de ha szeretnél felnőtt módjára viselkedni, akkor vedd tudomásul, hogy a környezetet nem mindig magunk választjuk, tekintsd gyerekes viselkedésnek, és lépj túl rajta. ha pedig igazán felnőttes akarsz lenni (nem biztos, hogy ez jó), akkor szép szelíden (mint egy értelmes felnőtt) magyarázd el nekik, hogy van egy céljuk, de annak elérése így nem fog sikerülni. Ámde ha okosak, még reménykedhetnek.

2016. ápr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az én fiú osztálytársaim is pont ilyenek. Az egyik rosszabb mint egy csecsemő, állandóan hisztizik, főleg akkor ha kikap kidobóban -_- Mi (lányok) már mindent megpróbáltunk. Volt olyan, hogy egyáltalán nem foglalkoztunk velük, szó szerint le se sz@rtuk őket, mégis folytatták. Volt, hogy leordítottuk őket, vagy szolídan megmondtuk nekik, hogy már tényleg nagyon elegünk van belőlük és ezzel a viselkedéssel csak azt érik el, hogy megutáljuk őket. Semmi nem változott, némelyik a tanárokkal is olyan idióta, hogy csodálkozom, hogy még egyik tanár sem ráncigálta el az igazgatóhoz. Pedig egyik sem hülye agyilag, csak ez a gyerekes, nagymenő viselkedés ne lenne... 14/L
2016. ápr. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!