Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Planetromeon tényleg mindenki...

Planetromeon tényleg mindenki csak a szexre megy? Vagy csak Miskolcon van ez?

Figyelt kérdés
17éves vagyok és én egy társat szeretnék de itt már egy éve reménytelen..pedig vékony vagyok és magas de akik bejönnek nekem csak alkalmiznának vagy eltünnek egy idő után...undoritó hogy ennyire ősztön lények a férfiak ja és ezt ugy írom hogy fiús vagyok és aktiv csak vannak érzéseim is és igen is jól esne ha valaki mellém bújna és érezném hogy szeret és törödik velem..Csak Miskolcon van ez így? :(

2017. nov. 29. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én szívsen barátkoznék veled. Bár 26 éves passzívként lehet h pont nem én fogok kelleni :)
2017. nov. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Többnyire sajnos igen. :/

Nem a legmegfelelőbb ismerkedési forma, ha társra vágsz :(

2017. nov. 30. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az előző vagyok. Írj privátot! Beszélgetésnél többet nem hiszem, hogy tudok ajánlani, de azt szívesen :)
2017. nov. 30. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem csak Miskolcon van az ugy!!!!

En is fent vagyok a planeten de en jo par eve becsben elek..itt is hasonlo a helyzet mint Magyarorszagon,de a meleg vilagban mindenhol jellemzo ugy altalaban a 'szexre menes'.Szerencsmre en sem keresek part,inkabb kalandot.

45 f

2017. nov. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Máshol is így van. Nehezen megy ez.
2020. jan. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!