Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 30 körüli "fiatalok" hogy-hogy...

30 körüli "fiatalok" hogy-hogy még bírják az italt? Mi a titka? Minden héten durván kell inni?

Figyelt kérdés

Kollégáim 30(+-2) éves korosztályból vannak és mint kiderült minden hétvégén beülnek a kocsmába és nagyon sokat isznak.


Én meg sajnos már egyáltalán nem bírom az italt, be se rugok, mégis rosszul vagyok :( És nekem pl nem éri meg, hogy a hétvégéim a rosszullétről szóljanak.


Pedig régebben mondjuk én is ittam sokszor, bár mondjuk én 18 éves koromig nem ittam sosem, utána is csak elég ritkán, mondjuk egyetem alatt havi 1 alkalom már csoda volt, egyetem után volt egy időszak, amikor csajozni járkáltam viszonylag sokat, akkor heti átlag 2 alkalom, de akkor ugye sokat rohangáltam bulikban a nők után, ugyhogy lemozogtam :(


Tegnap céges vacsorán ittam 2 sört meg egy felest és ugy felkavarodott a gyomrom, hogy visszajött nagyon sok kaja :(


És utána ittam legalább 2 liter vizet, mire jobban lettem.


2017. dec. 2. 12:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Az alkoholtürö képesség nem életkor függvénye.


2. Azt nem tudhatod, hogy az ismeröseid mennyire vannak utána rosszul


3. Ha "nagyon sok kajat" eszel és erre sokat iszol, akkor normális, ha visszajön.


4. Nem értem, MIÉRT kellene tudni sokat inni? Ennek semmi értelme és a részegek igen undorítóak.

2017. dec. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1. Az alkoholtürö képesség nem életkor függvénye.


De, mivel régen jobban birtam.


2. Azt nem tudhatod, hogy az ismeröseid mennyire vannak utána rosszul


Ha nagyon rosszul lennének, akkor nem gondolnák hogy megéri ezt folytatni


3. Ha "nagyon sok kajat" eszel és erre sokat iszol, akkor normális, ha visszajön.


Nem a kaja volt sok, csak én vagyok nagyon kicsi az adagokhoz mérten.


4. Nem értem, MIÉRT kellene tudni sokat inni? Ennek semmi értelme és a részegek igen undorítóak.


De legalább jól érzik magukat.

2017. dec. 2. 12:50
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Negyven plusz vagyok és a baráti társaságunk is, most is bírjuk :D

Mondjuk, ennyi idősen az ember már tudja, hogy mennyi az, amitől jól érzi magát, de nem lesz rosszul.

Gondolom, a kollégáid is így csinálják. Nem úgy mint te, hogy direkt csak sokat akarsz inni, hogy hátha attól majd jó kedved lesz.

2017. dec. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
1-2-3-4 mely lelegzetet vegy ... :)
2017. dec. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Ha akarmilyen rendszeresseggel dohanyzol/pialsz, a szervezet hozzaszokik es egyre tobb kell az azonos hatas elereseig. Ezert akik mindig isznak, azok jobban birjak, de egyre tobbet isznak, hogy jol erezzek magukat.
2017. dec. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
de mit nem lehet azon megérteni, hogy én hiába iszok, már a kevéstől is egyre rosszabbul vagyok? Mintha csak mérgezném magam.
2017. dec. 2. 13:22
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Manapság alkohol nélkül nincs szórakozás? Nem tudtad? Sőt nem is vagy ember, ha nem iszol éppen akkor, ha más is inna veled. Szánalmas egy világ.
2017. dec. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

jójó, inni azt lehet én pl szeretem a sört ami nagyon finom, 2-3 sörtől még nincs probléma


de ezek az emberek sorba nyomják a feleseket nagyon veszélyes

2017. dec. 2. 13:26
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Sok hülye ember van a világon, majd tapasztalsz szépen lassan. Rájössz, hogy milyen sok idióta van, szelektálni kell az embereket. Nem kell mindenkivel haverkodni, ha nem jön be a viselkedésük...
2017. dec. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Igyal jo baratom! Toled nem sajnalom! Az egeszehere-here-hehet"


... mar az altalanosban is ezt enekeltuk :)

2017. dec. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!