Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg azok a fiatalok...

Tényleg azok a fiatalok kezdenek el rendesebben inni, berúgni, akiknek valami gondjuk van a szülőkkel?

Figyelt kérdés

Ezt a TVben mondták. Azok fiatalok körében jelentősebb a fiatalkori ivás, akiknek valami gondjuk van a szülőkkel.

Igaz lehet ez?

Én azt látom, azok isznak fiatalon akár 15 éves kortól, akiknek a szüleik mindent engednek.



2013. nov. 29. 17:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ÉS szerinted ott minden rendben van a szülőkkel, ahol le sem sz*rják, ha a gyerek 15 évesen már hányásig issza magát egy buliban?
2013. nov. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, általában igaz.

Látni meg persze hogy azt látod, lévén akinek hagyják, az nyíltan iszik meg beszél is róla, akinek nem, az meg titkolni igyekszik.

2013. nov. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Tény,hogy akire nem figyelnek oda,az könnyebben elkallódik,tehát sanszos,hogy az ilyen elhanyagolt gyerekek közül kerül ki a fiatal alkoholisták egy része.
2013. nov. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Nekem is sz@r gyerekkorom volt, kétszer lábaltam ki az alkoholizmusból, és egyszer majdnem drogos lettem....köszi anyu.
2013. nov. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez tényleg így van. Én is nagyon sokat ittam úgy 18-19 évesen, szinte minden nap, már az volt a furcsa, amikor nem ittam. De szerencsére ennek vége lett. És nem jöttem ki soha a családommal, különösen abban az időszakban. Így könnyen rossz társaságba kerültem.
2013. nov. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak,azok a szülők ugyanolyan rossz szülők,hisz azért engednek meg mindent a gyereknek,mert egyáltalán nem érdekli őket a gyerekük.Fúj undorító.És akkor úgy adják még egyesek elő,mint akik nem hátráltatják a gyereküket.Nem hátráltatják és nem vállalnak a lelki fejlődésükért semmi áldozatot.
2013. nov. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem is pocsek gyerekkorom volt es megsem kezdtem el inni. Szemelyfuggo. Akkor kezd el valaki inni, ha nem kap a szuleitol/nagyszuloktol/nevelotol vagy barhonnan egy stabil ertekrendet, erkolcsi normakat, vilagszemleletet.
2013. nov. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Gondom van apámmal, nem is kicsi mégsem lettem alkoholista. Bár bátyámról ez nem mondható el. Ő masszívan piál és még 1-2 mást is csinál.
2014. jan. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hogy egy gyerek alkoholizál, az nem csak a szülő problémája. Könnyű Katit táncba vinni, ha ő is úgy akarja. Gondolom nem az apja vagy az anyja itatja. Ha vele nem törődnek, legyen intő példa számára, hogy ő majd a saját gyerekével többet fog törődni. Velem se törődött egyik sem, mégse lettem alkoholista. Úgy hogy ne fogd rá senkire a saját gyengeségedet.
2014. jan. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mindenkinek meg van a maga baja, ha mindenki alkoholista lenne miatta,milyen világ lenne.
2014. jan. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!