Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mások is ilyenek? Mit gondolto...

Mások is ilyenek? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

15/L vagyok. Egy elitebb iskolába járok, a magyaron kívül két nyelven beszélek, az éltanulók közé tartozom. Hétköznap nem sminkelem magam, nem járok edzésen kívül sehova, a suliban is a visszafogottabbak közé tartozom, nem szólok be a tanároknak, hanem rendesen tanulok, és nem kritizálok mindent és mindenkit. Az osztály nagyon jó, szinte mindenkivel jóban vagyok.

Azonban hétvégéken szüleim tudta nélkül az egyik legjobb barátnőmmel kiszökünk hajnalban a városba koktélozni, vodkázni havonta egyszer. Ilyen gyakorisággal járok szintén szülők tudta nélkül egy faluba bulizni, ahol szombat hajnalban részegen felülünk az éjjeli buszra, és reggelig kihúzzuk a városban lófrálva, hogy aztán mintha mi sem történt volna, hazamegyünk. Ott ismertem meg a jelenlegi barátomat is. Én és a barátnőm nem cigizünk és nem is füvezünk, mi ketten lógunk ki az egész társaságból, de nem zavar.

Természetesen ezt a hétvégi programot senki sem nézné ki belőlem, mindenki visszahúzódó lánynak ismer. Más is csinálja ezt?



2017. dec. 3. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is csináltam ilyeneket, nincs ezzel baj alapvetően. Az viszont nem jó, hogy senki sem tudja, hol vagytok. Ha bármi baj lenne veletek, fogalmuk sem lenne, merre induljanak el..
2017. dec. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, nekem ilyen koromban már engedték, hogy igyak, és azt hiszem, jól tették, mert így nem titokban csináltam. Igaz, akkor még kisebb mértékben ittam most (18 vagyok) már néha azért jobban berúgok. :D
2017. dec. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az baj hogy nem tudják hogy hol vagytok, az meg még durvább, hogy másik idegen városba szöktök el. Ha az éltanulók közé tartozol, akkor az is eszedbe jutna, hogy szólj egy felnőttnek, aki veletek van baj esetén. Mi van ha valamit a koktélotokba tesznek és a többiről ne is beszéljünk.
2017. dec. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!