Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok erröl a gondolat...

Mit gondoltok erröl a gondolatmenetről?

Figyelt kérdés

Sziasztok

14 éves lány vagyok.

Rendészeti szakon vagyok. Az a tervem, hogy probálok nevet szerezni. Persze nem hírhedt akarok lenni. Elvégzem ezt az iskolát 4-5 év, meg még egy 4 év. dolgozok 1-2 évet.

És kimegyek külföldre, Amerikába. Ott pedig színészkedéssel (film) és modellkedéssel szeretnék foglalkozni, meg egy kicsit talán a rappel. De viszont a suliba csak németet tanulok. Angol nyelvtudásom, csak egy játék miatt van, az is nagyon kevés :DD

És az az álmom, hogy egyszer rám is felnézzenek majd.

Ariana nem is a példaképem, hanem csak egy icon..

És szeretnék énis, majd nem is kell több százezres "rajongó" nekem elég 10 is. De mégis ezt szeretném.

Sikerülhet ? Elérhetem ? küzdök érte, és önerőből szerzek nevet, nem anyuci apuci fogja alámrakni .


Köszönöm hogy elolvastad.



2017. júl. 8. 09:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Addig még sok víz folyik le a Dunán.

Én színi suliba megyek jövőre, (14l) de ami M.o-n folyik ilyen téren, abba én nem szeretnék nagyon belemenni.

Sikerülhet, de tudod hogy milyen kicsi az esély. Ettől függetlenül ha ez éltet, küzdj érte, mert máskülönben nincs esély.

2017. júl. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a rendészeti szakról jobb ha minél előbb elmész.
2017. júl. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sikerülhet bármi, csak igazán akarni kell, meg persze tenni kell érte. De ne legyenek olyan elvárásaid, hogy kimész amerikába és ott minden csillog villog és sztár leszel. keveseknek sikerül pedig rengetegen próbálkoznak. Szerintem a youtube remek lehetőség, csinálj videókat, nem kell hozzá amerikába menned, nem kell pénzt belefektetned, ha jó vagy, az emberek úgyis felfigyelnek rád idővel, ha meg nem, akkor hiába is mennél ki amerikába, ott se érdekelnél senkit. meg mint mindenhol, ott se mindig a legtehetségesebb jut előre, hanem aki jobban teljesít a szereposztó díványon, ha érted mire gondolok :/
2017. júl. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Meg még annyi, hogy meglenne az a pár év állampolgár, és rendőrnek is elmennék, mellette meg a modellkedés, meg a szinészet.
2017. júl. 8. 09:30
 5/11 anonim ***** válasza:
A rendőri munka egy hivatás, ha rendőr leszel az lesz az életed középpontja és ha akarsz bármilyen magánéletet akkor nem lesz időd színészkedni. A modellkedés pedig nem fér meg a rendőri szakma mellé, nem nézik jó szemmel a rendőrségnél, max ha kizárólag full öltözetben modellkedsz, de ahhoz a világ egyik legszebb nőjének kell lenned, hogy te megszabhasd, hogy csak akkor modellkedsz, ha nem vetkőzöl legaláb alsóneműre, különben dobnak és jön más aki fog.
2017. júl. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen nagyratörő vagy! Ez tetszik. nem akarlak lebeszélni erről az egészről, de már nem az a világ van, ami régen, hogy a nép egyszerű gyermekét kiemelik a porból, mert látják hogy tehetséges. az kell, hogy meglássák benned az aranybányát, amit ki tudnak zsákmányolni. akkor híres lehetsz, de rendőr modell színésznő rapper..furcsa kombó. Én is németet tanultam első nyelvként, 9-12. osztályig alacsony óraszámban angolt is, mégis abbol érettségiztem, és már filmeket fordítok meg angolul nézek filmeket felirat nélkül. Javát játékokból és filmekből tanultam. Te is tudod képezni magad, nem is nehéz.
2017. júl. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jó ez a céltudatos gondolkodás, ezt becsülöm. Nekem is hasonló (színészet) terveim vannak, de nehéz bekerülni a nagyokhoz. :D Viszont kint simán felfigyelhetnek Rád, ha nem csinálsz hülyeséget, és karakteres vonásaid vannak, ha gyönyörű vagy, akkor még azt is bevállalják, hogy idősebb korban tanítanak színészetre, szóval sok sikert! :)
2017. júl. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2017. júl. 8. 10:36
 9/11 anonim ***** válasza:

"önerőből szerzek nevet, nem anyuci apuci fogja alámrakni ."

Így semmi esélyed

2017. júl. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha modellkedni szeretnél, azt már most el kéne kezdened, méghozzá itthon, valami jobb ügynökségnél, már persze ha komolyan akarsz vele foglalkozni és nem playmate meg ilyesmi akarsz lenni.

Néhány év alatt meg lehet tanulni rendesen angolul, ha mindennap használod a nyelvet, és tisztességesen foglalkozol vele.

Az itthoni rendészeti végzettséget ott nem fogod tudni honosítani, el kell végezned a Los Angeles-i rendőrakadémiát, 6 hónap kőkemény kiképzés.

Olyan híresség akad több is, aki rendőrként kezdte a pályafutását és később színész lett, ám egyszerre mindkettő nem tudsz lenni, hiszen meghallgatásokra kell járnod, ami vagy ütközik a nappali műszakoddal, vagy ha éjjeli műszakod van, kialvatlanul, fáradtan esel be a castingra, és úgy próbálsz tökéleteset alakítani. Ha pedig szerepet kapsz, lehet, hogy a városban sem leszel hónapokig, nehéz úgy LAPD officernek lenni, hogy közben mondjuk Párizsban forgatsz.

Nem akarlak semiről se lebeszélni, de szerintem nagyobb esélyed van, ha egyetlen dolgot tűzöl ki célul és arra koncentrálsz minden erőddel.

2017. júl. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!