Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok erről a videorol?

Mit gondoltok erről a videorol?

Figyelt kérdés

én mióta megnéztem először egy részt,azóta függő lettem. :D

orosz fiatalok megelégelték a szabálytalan,és életveszélyes autósokat. és fellépnek ellenük. Itthon se ártana pár ilyen emberke,mit gondoltok erről?

https://www.youtube.com/watch?v=M5SrfU39qVs


2017. okt. 5. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy Magyarországon olyan veszélyes lenne a közlekedés.

Ismerve az itteni törvényhozást, valószínűleg nagyobb büntetést kapnának azok akik fellépnek, mint aki megszegte a KRESZ-t - okulva pl. a tolvajkergetők munkájából, vagy ezer másik kisebb hírből.

Ja meg nem hiszem, hogy bárki odamerne menni egy 5 fős cigány bandához, akik Budapesten felhajtanak a járdára a BMW-jükkel.

2017. okt. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem hiszed?? te ne haragudj hol élsz? Én vidéken élek de itt elképesztő bunkó és életveszélyes sofőrök vannak,rengeteg az olyan aki még a szabályokat se ismeri. nem egyszer az úton kellett mennem mert a járdán parkolt vagy 6 autó. akkor mi lehet Pesten és a többi nagyvárosban? igen is fel kell lépni ha cigány ha magyar. ezért tart itt ez az ország mindenki beszari csak a gép előtt kemény.
2017. okt. 5. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!