Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek mi értelme van a...

Szerintetek mi értelme van a sportnak?

Figyelt kérdés
Apám azt az elvet vallotta,hogy a sport nem ér semmit fölösleges,haszontalan időtöltés semmi értelme. Ebben a szellemben neveltek fel és most 23 évesen sokan csodálkoznak,hogy nem érdekel a foci,kézilabda...
2017. dec. 4. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
A foci, kézilabda engem se érdekel, pedig apám focibVzi.
2017. dec. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
De sokat ér a sport, edzett leszel meg izmos meg egészséges, az mas tészta hogy en lusta vagyok sportolni, egyszerűen utalom csinálni.
2017. dec. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A sport értelme hogy egészséges leszel tőle testileg és mentálisan. Mellette összemérheted a tudásod, erőnléted másokkal.


Nem mellesleg egy erősen tág fogalom hogy "sport". Bele lehet venni azt is ha valaki esténként rendszeresen jár futni meg azt is aki profi autóversenyző.

2017. dec. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
13%
A sportnak csak annyi értelme van, hogy a buta embereknek is lehessen valamiben sikerélménye.
2017. dec. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

"buta embereknek is lehessen valamiben sikerélménye"


1 szó: sakk

2017. dec. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

Foci és kézilabda sose érdekelt engem is. Mondjuk lehet azért mert labdajátékokban sose voltam valami jó. Illetve nem is vagyok nagy csapatjátékos. Viszont én mindig is küzdő sportoltam és nagyon szeretem.

- fizikai erőnlétet, magabiztosságot ad

- kevésbé lesz unalmas az életed és még sikerélményeid is lehetnek

- egészséges mennyiségű kihívás

- sok rendes embert ismerhetsz meg

2017. dec. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Az én párom edző, harcművész - ő vallja azt, hogy a világ ezerszer jobb hely lenne, ha mindenki tartozna valamilyen sportközösséghez. Az ő élete tengelye a sport. Testi-lelki tartást ad, barátokat, élményeket. Minden egyértelmű egészségügyi hatása mellett kiegyensúlyozza a lelket, megtanít küzdeni, kooperálni, fogcsikorgatva is beleadni azt az utolsó cseppet amiről azt hitted, már nincs benned. Ne haragudj, de apukád eszméletlen nagy hülyeségeket beszél.
2017. dec. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

Én hastáncolok sportolási céllal, megszűnt a korábbi hátfájásom, izmosabb lettem, javította az egyensúlyomat, felfrissít, jól érzem magam tőle. Sokan alábecsülik, de olyan szinten átmozgat és átrendezi a testet, hogy ha nincs valami betegség, sérülés, ami akadályt jelenthet, én minden nőnek ajánlom. Az első hónapban olyan izomlázam volt, hogy ott is éreztem, ahol nem is tudtam, hogy lehet, aztán szép lassan hozzászoktam.

Azért a sport eléggé széles skálán mozog, nem csak foci, kézilabda...

2017. dec. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
foci, kézilabda engem sem érdekel, sőt semmi amit nézni kell. Ellenben sokat járok úszni, futni, gyúrni.
2017. dec. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is teszek magasról a focira és társaira, mondjuk úgy direktbe nem is járok semmit sportolni, mert a napi melo után, még itt faluhelyen is bőven van annyi teendő a ház körül mindig, hogy meglegyen a kellő mozgás.
2017. dec. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!