Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi értelme van a profi sportnak?

Mi értelme van a profi sportnak?

Figyelt kérdés
Eljutottam odáig, hogy már sportot is csak ritkán van türelmem nézni. Most komolyan, mi hasznom volt nekem abból, hogy végigszurkoltam Nadal 4-5 órás meccseit hosszú éveken át, és mit tett ő az emberiségért azzal, hogy szaladgált egy sárga labda után? A sport csak puszta pénzhajhászás, egoista emberek rövid, múló dicsősége?

2016. szept. 8. 19:04
 1/2 Cortez70 ***** válasza:
A profi pénzt keres vele, te pedig a szórakozás részét nyered vele. De ha már nem szórakoztat, akkor nem kell nézned. Ilyen egyszerű.
2016. szept. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Nero333 válasza:
Sportolni jó, ha teheted miért ne csinálnád ezt munkád gyanánt? Sportolni mindenkinek kéne, ha jó vagy csináld profin és még pénzt is kereshetsz. Nem lesznek ettől egoista pénhajhászók.
2016. szept. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!