Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A görkorcsolya mennyire...

A görkorcsolya mennyire hatásos? Mennyit kell naponta korizni h, értelme legyen mint sportnak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 13:53
 1/4 anonim válasza:
100%
Én nem szoktam naponta görkorizni, csak hetente egyszer-kétszer, de akkor sokat. Ilyenkor általában 12 km-t szoktam, de én már régóta csinálom, szóval ha te csak most kezded akkor az elején kevesebbet kellene egyszerre és folyamatosan növelni a távot. Az nagyon sokat számít h milyen görkorid van, mert nekem a régebbi az ilyen 1-2 ezer forintos volt, de azzal 2 km után kifeküdtem. A mostani az kb. 8000 ft volt, ez se tartozik a profi görkorik közé, de ezzel simán végig lehet csinálni és még izomlázam sincs tőle.
2009. aug. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
annyit görkorizz amennyi jól esik. ne akarj meghalni tőle:) én van hogy több mint 30 km is megyek egy nap, persze ahogy az első is mondja, kell jó kori hozzá. Jó korik nem 10ezer ftnál kezdődnek általában. Persze ha van akció, annyiért is ki lehet fogni, de elég ritka. Enyém pl 50ezer volt újkorában, de eladó, mert kaptam ajándékba másikat:D úgyhogy ha kellene...:) eladom, nincs semmi baja, jó állapotban van, nem használtam egy éve egyébként, és kb 1-máfél évig volt használatban. szóval ha érdekel írj emilt, és megbeszéljük. Egyébként meg akkor van értelme a korizásnak, mint minden más sportnak, ha rendszeresen csinálod. Lehet heti egyszer is, lehet 3szor, lehet minden nap. Lényeg hogy rendszeres legyen. Egyébként ha társaságra vágysz, és pesti vagy, gyere ki a Gödörhöz, esténként mindig van koris.
2009. aug. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát,köszönöm de van görkorim, :) trezeta és még anno amikor vettük akciósan 15000 volt,( [link] ) de zavar az első kerék helyzete,a csatok, a fék is hama kopik....nem tudom mennyire számít jónak,hobbi szintem megteszi! Sajna nem pesti vagyok....:(
2009. aug. 11. 21:53
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem a korit mutatja- Rolltec Inline Skate By Trezeta Of Italy (for Men and Women) alulról az 5. ....
2009. aug. 11. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!