Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hallottam. Hogy a SZOTE elég...

Hallottam. Hogy a SZOTE elég belterjes közösség. Ez valóban így van? Illetve a többi orvosi egyetemen is megfigyelhető ez?

Figyelt kérdés
2017. dec. 9. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit értesz az alatt, hogy "belterjes" . XD

Protekció, nyálazás, puncs, összecsókolózás, hasonszőrű, ki kinek a kicsodája, micsodája, rivalizálás, hierarchia mindenhol van .

2017. dec. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt a belterjes dolgot úgy értettem hogy mindenki kavar (jobb esetben csak kavar) mindenkivel, nagyon sokan volak egyutt nagyon sokmindenkivel. Legalabbis en ezt hallottam, en nem oda jarok, nincs szemelyes tapasztalatom
2017. dec. 10. 01:11
 3/3 anonim válasza:
Én SZOTÉs vagyok, bár nem orvosis. Az orvosisok kis csoportokban vannak (nem tudom máshol ez hogy megy) így jobban össze vannak szokva, szorosabb a kapcsolatuk. De maga a SZOTE is egy 'nagy család', bulik stb közösek, könnyebb így ismerkedni karon belül, gondolom erre mondod hogy 'belterjes'. Bár szerintem ez azért elég nagy általánosítás.
2019. ápr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!